قائم مقام مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران:

سردار سلیمانی اسوه استکبار ستیزی جهان بود

شناسه خبر : 87517

1398/10/21

تعداد بازدید : 121

سردار سلیمانی اسوه استکبار ستیزی جهان بود
صادقی با بیان اینکه سردار سلیمانی اسوه استکبار ستیزی و فریادرس مظلومان جهان بود، گفت: همه امت اسلامی منتقم خون سردار سلیمانی هستند.

به گزارش خبرگزاری کوثر، معصومه سادات صادقی قائم مقام مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران، در گفت‌وگویی با قدردانی از اقدام انقلابی و ارزشمند نیروی سپاه پاسداران در حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی عین الاسد، گفت: این اقدام ارزشمند سیلی محکمی برای آمریکا بود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با ترور سردار جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی بزرگ‌ترین و احمقانه‌ترین کار را انجام داد و انتقامی سخت باید از آن گرفته شود، افزود: البته به فرمایش رهبر معظم انقلاب انتقام سخت زمانی محقق می شود که حضور فسادانگیز آمریکا در منطقه به اتمام برسد.

صادقی مقام الهی شهید حاج قاسم سلیمانی را حاصل اخلاص او دانست و ابراز کرد: همین اخلاص سردار سلیمانی بود که او را ممتاز کرد؛ تمام افتخار شهید حاج قاسم سلیمانی این بود که در راه رضای خدا به مردم و اسلام خدمت کند.

قائم مقام مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران ساده زیستی را از دیگر ویژگی های سردار دلها برشمرد و اظهار داشت: او پیرو ولایت بود و همواره تلاش می کرد براساس امر ولی زمان حرکت کند برایش هم مهم نبود این انجام وظیفه در کجا و در چه صحنه ای باشد.

وی افزود: پس از اتمام جنگ تحمیلی سردار سلیمانی می توانست همانند بسیاری افراد پشت میز نشین شود در حالی که این کار را نکرد و با حضور در صحنه مبارزه و جهاد به مقابله با توطئه دشمنان پرداخت.

صادقی با بیان اینکه سردار سلیمانی اسوه استکبار ستیزی و فریادرس مظلومان جهان بود، گفت: شهید سردار سلیمانی چهره ای بین المللی بود بنابراین دشمن باید بداند همه ملت ها و آزادی خواهان جهان که می خواهند زیر یوغ استکبار و امپریالیسم نباشند منتقم خون سردار سلیمانی خواهند بود.

قائم مقام مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران ادامه داد: دشمن می تواند صحت و سقم این سخن را در تشییع با شکوه پیکر مطهر سردار دلها و همرزمانش در ایران و عراق و برگزاری تجمعات اعتراض آمیز در کشور های مختلف جهان مشاهده کند.

وی با تاکید بر اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی سردار بزرگ جهان اسلام و مستضعفان دنیا بود، عنوان کرد: دشمن بداند شهادت سردار سلیمانی نه تنها موجب ضعف ایران و جبهه مقاومت نشد بلکه این اقدام غبار را از مقابل چشمان غبارگرفته کنار زد و زمینه بیداری و تقویت وحدت امت اسلام را فراهم کرد.