مسئول بسیج طلاب شهرستان مهریز:

ثمره خون سردار سلیمانی زمینه ساز ظهور است

شناسه خبر : 87443

1398/10/18

تعداد بازدید : 77

ثمره خون سردار سلیمانی زمینه ساز  ظهور  است
مسئول بسیج طلاب شهرستان مهریز، ثمره خون حاج قاسم سلیمانی را زمینه ساز ظهور دانست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، حجت الاسلام و المسلمین کریمی در تجمع بانوان طلبه و بسیجی مدرسه علميه الزهرا(سلام الله عليها) مهريز با اشاره به آیه 23و24 سوره احزاب گفت: از مؤمنین مردانی «صدقوا ماعاهدوالله» هستند یعنی برسرعهد و پیمان خود می ایستند و«منهم من قضی نحبه» تا قضای الهی و رزق شهادت به آنان برسد و « منهم من ينتظر» برخی هم منتظر می مانند و در راه خدا جانفشانی می کنند.

مسؤل بسیج طلاب شهرستان مهریز در ادامه با بیان اینکه سردار سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس جانفشانی کرد، افزود: دشمن تلاش بسیاری به قتل رساندن ایشان کرد، حتی تا مرز اسارت و شهادت نیز پیش رفت ولی خدا خواست تا از «منهم من ینتظر» و ذخیره الهی علیه داعش باشد تا داعشیان رابه هلاکت برساند.

حجت الاسلام والمسلمین كريمي خاطرنشان كرد: امنیت اکنون ما مدیون سردار سلیمانی است، بارها ایشان را تهدید به ترور کردند؛ سردار سليماني در یک سخنرانی که با بیش از ده هزار نفر از بسیجیان در استان کرمان داشتند فرمودند که من را تهدید به ترور کردند ولی نمی دانند که من آرزوی شهادت دارم.

مسؤل بسیج طلاب شهرستان مهریز در ادامه افزود: حاج قاسم بسیار متواضع بود خود را با مردم می دانست و جدای از مردم نمی دانست. به همسرخود وصیت کرده بود که روی قبرم بنویسید سرباز وطن حاج قاسم سلیمانی ....خود شهید فرمود تا انسان شهید نباشد به مقام شهادت نمی رسد .

وي ثمره خون حاج قاسم را زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج الله تعالي) دانست و افزود: برای ظهور امام زمان (عج الله تعالي) چند چیز لازم است که شامل آمادگی شخصی، آمادگی خانوادگی، آمادگی منطقه ای و جهانی می شود که خون حاج  قاسم می تواند این آمادگی ها را برای ما فراهم کند.

این نشست در  سالن شهدای سپاه مهریز به منظور میثاق با شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.