کارشناس مسائل سیاسی:

صدور جهانی تمدن اسلامی از اهداف شکل گیری انقلاب است

شناسه خبر : 87439

1398/10/18

تعداد بازدید : 77

صدور جهانی تمدن اسلامی از اهداف شکل گیری انقلاب است
سرهنگ علیدوست کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه انقلاب مردم ایران صرفا به منظور تشکیل یک حکومت نبود، بیان کرد: صدور تمدن اسلامی به جهان و ایجاد زمینه های ظهور حضرت حجت از مهمترین اهداف انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همت مدیریت مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) در شهرستان فاضل آباد با حضور سرهنگ علی سلیماندوست برگزار شد.

سرهنگ علیدوست در این مراسم بیان کرد: سردار سلیمانی فقط قهرمان جنگی نبود بلکه او به عنوان یک شخصیت فرهنگی، با کار فرهنگی توانست کشورهای افغانستان و پاکستان و ازبکستان و .... را با هم متحد کند.

وی افزود: سردار سلیمانی مرز وحدت بین اقوام و ادیان آسمانی بود و با استراتژی و سیاست هایی خود سبب وحدت منطقه شد.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که شهید سلیمانی همیشه با همراه بودن ولایت، خود را سرباز ولایت فقیه و وطن معرفی می کرد، افزود: از دیگر شاخصه های شخصیت سردار سلیمانی، دشمن شناسی آگاهانه و انجام وظیفه مناسب در هنگام برخورد با دشمن است.

سرهنگ سلیماندوست خاطرنشان کرد: در زمانی که عده ای بر دشمن بد عهد و بی رحم امید بسته بودند، سردار سلیمانی مالک اشتر گونه با مقاومت و ایستادگی به دفاع از ولی فقیه و مملکت خود پرداخت.

وی با استناد به سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی بیان کرد: ما صرفا انقلاب نکردیم تا انقلاب اسلامی را تشکیل دهیم، بلکه به این جهت بوده تا تمدن اسلامی را به جهان صادر کرده و زمینه ظهور حضرت حجت را فراهم کنیم، اقدامات حاج قاسم سلیمانی آماده سازی و مهیا کردن زمینه های ظهور بوده است.

کارشناس سیاسی در پایان با بیان این که ان شاءالله شهادت سردار سلیمانی مبدا ظهور خواهد شد اذعان کرد: غفلت سبب ضربه وارد شدن به کشور می شود، پس باید با آگاهی و بصیرت، در صحنه های سیاسی وارد شویم.