استاد دانشگاه:

پژوهش های مستمر سبب ارتقاء سطح بینش و توانمندی مردم می شود

شناسه خبر : 85349

1398/09/23

تعداد بازدید : 175

پژوهش های مستمر سبب ارتقاء سطح بینش و توانمندی مردم می شود
آقاي سلمي استاد دانشگاه گفت: با انجام پژوهش های مستمر می توان ظرفیت های داخلی جامعه را تبدیل به فرصت های عالی جهت ارتقاء سطح بینش و توانمندی های مردم کرد.

به گزارش خبر گزاری كوثر از مازندران، آقای حسین سلمی در نشست با طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) شیرود تنكابن بیان کرد: در جوامع بشری حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، علمی و غیره با توجه به رفتارهای مردم پدید آمده است که این تنوع طلبی سبب پیدایش پرسش ها و شبهات فراوانی خواهد شد که بهترین راه پاسخ گویی به آنها، تحقیق  و مطالعات مستمر و به روز در این زمینه است.
وی افزود: با انجام پژوهش های مستمر در جامعه می توان زمینه های سو استفاده استعمارگران را تبدیل به فرصت های عالی جهت ارتقاء سطح بینش و آگاهی مردم در حوزه های مختلف فردی و اجتماعی کرد.
کارشناس پژوهش اعلام کرد: مسئله مهدویت وجهانی سازی یکی از مقوله های مهم در امر پژوهش است که تحقیقاتی وسیع و عمیقی را به دنبال خواهد داشت، به همین خاطر از طلاب محقق و نویسنده انتظار می رود که این مسئله را سرلوحه و در اولویت پژوهش های خود قرار دهند
وی در پایان خاطر نشان کر:. با توجه به این که گفتمان مهدویت زمینه ساز بیداری و بصیرت افزایی مردم و ایجاد انگیزه در جهت تلاش برای ساختن مدینه فاضله و جامعه دینی است؛ لذا دشمنان سعی درتضعیف و براندازی این اندیشه فاخر داشته و برای رسیدن به این اهداف خود از هیچ ترفند و فکری دررواج بدعت ها در اعتقادات پاک مردم دریغ نمی ورزند.