نماینده ولی‌فقیه در خوزستان:

لزوم آماده‌سازی جامعه برای اصلاحات بنیادین فرهنگی

شناسه خبر : 85287

1398/09/21

تعداد بازدید : 354

لزوم آماده‌سازی جامعه برای اصلاحات بنیادین فرهنگی
حجت‌الاسلام‌ و المسلمین موسوی فرد گفت: باید با تقویت نفوس و همچنین اصلاح رفتاری طلاب، جامعه را برای اصلاحات بنیادین فرهنگی آماده کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید محمدنبی موسوی فرد، نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، در همایش طلیعه حضور با بیان اینکه شیعه بودن زمانی تحقق می‌یابد که انسان بتواند امام و پیشوای خویش را در همه امور مشایعت کرده و گام در گام او گذارد، گفت: کسی که در فلسفه و سبک زندگی خود از رهبر و پیشوای خویش پیروی نکند، قطعاً او را سرمشق فکری و رفتاری خویش قرار نمی‌دهد و نمی‌تواند مدعی تشیع و شیعه بودن باشد.

وی با بیان اینکه طلاب الگوی جامعه اسلامی هستند، تصریح کرد: باید با تقویت نفوس و همچنین اصلاح رفتاری طلاب، جامعه را برای اصلاحات بنیادین فرهنگی آماده کرد.

امام جمعه اهواز، با تأکید بر اینکه طلبگی مسیری است که انسان را به فهم دینی رسانده و زمینه تبلیغ دین در جهان را برای طلبه فراهم می‌کند، به نزدیک شدن ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: باید نگاه‌های قومی را کنار گذاشت و تلاش کنیم تا فرد اصلح را انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین خط ما انقلابی‌ها، حمایت از مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: گرایش‌های سیاسی جامعه دیگر معنا نداشته و مرزهای سیاسی فروریخته است؛ به همین دلیل امید داریم در این انتخابات افراد انقلابی وارد میدان شوند.