در مدرسه علمیه زهرای اطهر؛

نشست علمی تخصصی بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می‌شود

شناسه خبر : 84646

1398/09/12

تعداد بازدید : 192

نشست علمی تخصصی بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می‌شود
نخستین نشست علمی_تخصصی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب چهارشنبه ۱۳آذرماه در مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری کوثر، فاطمه ریحانی مدیر مدرسه علمیه زهرای اطهر(س)، در گفتگویی از برگزاری نشست علمی_تخصصی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در این مدرسه علمیه خبر داد و اظهار داشت: این نشست چهارشنبه ۱۳آذرماه در مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) برگزار می شود.

وی افزود: این نشست علمی_تخصصی با سخنرانی حجت الاسلام خاک رنگین استاد برجسته حوزه و دانشگاه برگزار می شود و شرکت برای عموم آزاد است.

مدیر مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) درباره اهداف این نشست، گفت: مهمترین دلیل برگزاری این نشست تقویت روحیه پژوهشگری طلاب در زمینه انتخاب موضوع بیانیه گام دوم انقلاب بود چرا که علم و پژوهش موثرترین مسیر در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است.

ریحانی با تاکید بر اینکه طلاب شرکت کننده در این نشست باید با مطالعه و تسلط کامل بر محورهای بیانیه گام دوم حاضر شوند، گفت: عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب یکی دیگر از اهداف مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) در برگزاری این نشست است.

وی با تاکید بر اینکه اهداف بیاینه گام دوم رهبری با تقویت مبانی انقلابی محقق می شود، خاطرنشان کرد: حوزه های علمیه در تحقق محورهای بیاینه گام دوم می توانند نقش به‌سزایی ایفا کنند.