مدیر تربیت مدرس صدیقه کبری(س) قم:

تکریم مردم از اولویتهای حوزه های علمیه است

شناسه خبر : 84570

1398/09/11

تعداد بازدید : 147

تکریم مردم از اولویتهای حوزه های علمیه است
خانم طالبی، مدیر تربیت مدرس صدیقه کبری(سلام الله علیها) قم تکریم آحاد مردم را از اولویتهای حوزه های علمیه دانست و گفت: احترام گذاشتن به مردم، سبب افزایش اعتماد بین مردم و حوزه های علمیه می شود.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کردستان، نشست اخلاق اداری با سخنرانی خانم طالبی مدیر تربیت مدرس صدیقه کبری(سلام الله علیها) قم در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان برگزار شد.

خانم طالبی با بیان اینکه اخلاق جزء پایه های هر جامعه می باشد، گفت: انسان ها در بعد فردی و شخصیتی دارای ویژگی های خاص اخلاقی هستند که پندار، گفتار و رفتار آنها را شکل می دهد.

وی افزود: ممکن است افراد با قرار گرفتن در یک پست سازمانی موجب شود که پندار، گفتار و رفتار متفاوتی از بعد فردی سر بزند که این ویژگی های انسانی بر روی میزان کارآیی و اثر بخشی سازمان تاثیر بگذارد.

مدیر تربیت مدرس صدیقه کبری(سلام الله علیها) قم در این نشست با توصیه به صبر و تحمل اظهار کرد: مهمترین عامل در برخورد و تعامل با همکاران و طلاب  صبر و تحمل و برخورد صحیح می باشد و این عامل می تواند کمک شایانی به پیشبرد اهداف عالیه حوزه های علمیه بکند.
وی تصریح کرد: بدنه اجتماع سرشتی به هم پیوسته دارد و افراد نباید نسبت به سرنوشت بدنه جامعه بی تفاوت باشند.
خانم طالبی تکریم آحاد مردم را سبب افزایش اعتماد بین مردم و حوزه های علمیه دانست و افزود: بی اعتمادی به حوزه های علمیه منجر به بی اعتمادی به سیستم نظام کشور و اسلام می شود که آثار سوء و مخربی در پی خواهد داشت.