حضور دانش آموزان در مدرسه علمیه خواهران امام خمینی(ره) تهران

شناسه خبر : 84099

1398/09/04

تعداد بازدید : 601

حضور دانش آموزان در مدرسه علمیه خواهران امام خمینی(ره) تهران
دانش آموزان دوره متوسطه مدرسه شاهد بهشت با حضور در مدرسه علمیه خواهران امام خمینی(ره) تهران با مسئولان و طلاب این حوزه دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش خبرگزاری کوثر، سرکار خانم فاضله، افتخار اصغری مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) در حاشیه این بازدید، در گفت‌وگویی این دیدار و حضور را در راستای آشنایی بیشتر دانش آموزان و نحوه تحصیل در مدارس علمیه بیان کرد و گفت: مدرسه علمیه امام خمینی(ره) تعامل خوبی با مدارس آموزش و پرورش منطقه دارد.

وی افزود: بر همین اساس مدرسه علمیه امام خمینی(ره) در طول سال تحصیلی با اعزام مبلغات به مدارس دخترانه و یا با دعوت از مسؤولان و دانش آموزان تلاش می کند معرف مدارس علمیه و عملکرد آنان در جامعه باشد.

اصغری طلبگی را موهبت الهی دانست و اظهار داشت: زمانی که طلبه گام در وادی طلبگی می گذارد در اصل در زمره سربازان امام زمان(عج) قرار می گیرد از این رو طلبگی بسیار ارزشمند است.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) مهمترین وظیفه طلاب را اقامه دین و ترویج ارزش های الهی بیان کرد و گفت: طلبه در دوران طلبگی در کنار تحصیل علوم دینی نباید از تهذیب نفس غفلت کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طلاب با عمل و رفتار خودشان می توانند مبلغ حوزه های علمیه باشند تا مردم جامعه بیشتر با حوزه ها آشنا شوند.