افتتاح مرکز« مراقبت از زنان تازه مسلمان» در انگلیس

شناسه خبر : 83738

1398/08/27

تعداد بازدید : 835

افتتاح مرکز« مراقبت از زنان تازه مسلمان» در انگلیس
جمعیت «الرحمه العالمیه» کویت، مرکز مراقبت از زنان تازه مسلمان را باهدف سازماندهی آنها افتتاح کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر و به نقل از الانباء، جمعیت « الرحمة العالمیة » کویت، مرکز «مراقبت از زنان تازه مسلمان» را با حضور دکتر « ماجد العازمی » معاون «خانه زکات»، « معشل الرویح » مدیر اداره خیریه وقف در دبیرخانه اوقاف و «خالد الخلیفه» نماینده سفارت کویت در انگلیس با هدف نظارت و توجه و سازماندهی زنان مسلمان انگلیسی در منطقه هانزلو لندن افتتاح کرد.
دکتر« عدنان الحداد» مدیر منابع مالی جمعیت الرحمه العالمیه، گفت: مرکز هانزلو یکی از ثمره های فعالیت خیرخواهانه است. زیرا این جمعیت شهرت جهانی خوبی را در بیشتر کشورها به دلیل فعالیت های خیرخواهانه و انسان دوستانه کسب کرده است.
الحداد افزود: کویت کمک های خیرخواهانه خود را به نیازمندان و آسیب دیدگان در سراسر مناطق جهان ارایه داده است.
در همین حال، « ماجد العازمی » با ابراز افتخار نسبت مشارکت و همکاری خانه زکات در این عمل انسان دوستانه و خیرخواهانه، گفت: خانه زکات کویت در حفظ و صیانت از کرامت زنان که در صورت تعرض و خشونت پناهگاهی نمی یابند، سهیم خواهد بود.
العازمی افزود: افتتاح مرکز و خانه ای برای زنان مسلمان در انگلیس، سنگ بنای خوبی برای خدمت به جامعه انگلیس به ویژه مسلمانان به شمار می آید.
از سوی دیگر، مشعل الرویح درباره این مرکز گفت: مرکز هانزلو مکان موقتی برای زنان مسلمانی که مورد خشونت قرار می گیرند، است تا مکان دایمی برای آنها ایجاد شود.