مدیرکل امور تهذیبی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد؛

برگزاری همایش تحصصی علمی تربیتی «روز اخلاق و مهرورزی»

شناسه خبر : 83552

1398/08/23

تعداد بازدید : 359

برگزاری همایش تحصصی علمی تربیتی «روز اخلاق و مهرورزی»
مدیرکل امور تهذیبی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران گفت: این همایش به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره علامه طباطبایی و همچنین تاکید بر اخلاق مهرورزی و با محوریت خانواده و سبک زندگی اسلامی برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین آرش رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کوثر از برگزاری همایش تحصصی علمی تربیتی «روز اخلاق و مهرورزی» خبر داد و اظهار کرد: این همایش با محوریت «خانواده و سبک زندگی» با حضور علما، شخصیت‌های علمی و معنوی و طلاب برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش روز شنبه ۲۵ آبان‌ماه جاری به مناسبت سالگرد  ارتحال حضرت آیت‌الله علامه طباطبایی در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار می‌شود.

مدیرکل امور تهذیبی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه آيت‌الله مکارم شیرازی پیامی برای این همایش صادر کردند که توسط نماینده ایشان قرائت خواهد شد خاطرنشان کرد: این همایش به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره علامه طباطبایی و همچنین تاکید بر اخلاق مهرورزی و با محوریت خانواده و سبک زندگی اسلامی برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رجبی با بیان اینکه این همایش به صورت زنده و  برخط برای طلاب خواهر سراسر کشور پخش می‌شود عنوان کرد: این همایش ساعت ۸ روز شنبه و با قرائت پیام آيت‌الله مکارم شیرازی آغاز خواهد شد و در ادامه نیز آیت‌الله توکل عضو مجلس خبرگان رهبری به سخنرانی خواهند پرداخت.

گفتنی است در پایان این مراسم از فعالان تربیتی و قرآنی تقدیر خواهد شد