رئیس هیئت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب(س) یزد:

صدور انقلاب ایران به کشورهای مختلف، انگیزه برای مقابله با آمریکا بیشتر می کند

شناسه خبر : 83242

1398/08/16

تعداد بازدید : 166

صدور انقلاب ایران به کشورهای مختلف، انگیزه برای مقابله با آمریکا بیشتر می کند
رئیس هیئت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد صدور انقلاب ایران به کشورهای مختلف را عامل افزایش انگیزه نسبت به گذشته برای مقابله بیشتر با آمریکا دانست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، خانم قیاسی در مصاحبه ای به مناسبت هفته استکبار ستیزی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) روز 13 آبان روز اعلام پایداری ملت ایران در برابر آمریکا و روز تجلی دوباره آزادگی، شجاعت و غیرت انقلابی در ملت نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: از نظر امام خمینی(ره) 13 آبان انقلاب دوم و انقلاب بزرگ تر از انقلاب اول بوقوع پیوست.

وی حرکت جوانان دانشجو برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را عنایت الهی دانست و افزود: لانه جاسوسی علیه اسلام، مسلمین و ملت ایران فعالیت می کرد و کار دانشجویان آن زمان بسیار مشقت بار بود و به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) 70 جلد کتاب از پوره های اسناد لانه جاسوسی توسط دانشجویان به صورت کتاب درآمده است و ایشان از اینکه این کتابها در مدارس، دانشگاه ها و حوزه ها مورد نقد و بررسی قرار نمی گیرد اظهار تاسف کردند.

رئیس هیأت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد افزود: شاید  آن روز توطئه ها و عملکرد آمریکا برای ملت ایران واضح نبود اما امروز مردم پس از 40 سال اعتقاد دارند که در دنیا مکارتر و فریبکارتر از آمریکا نسبت به ایران، کشوری وجود ندارد هر چند که ما انگلیس را به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) خبیث تر از آمریکا می دانیم و به عنوان استعمار گر پیر می شناسیم و صهیونیسم را ولد آمریکا و انگلیس می دانیم زیرا اگر آمریکا از بین برود صهیونیسم نیز از بین می رود.

استاد حوزه ادامه داد: امروز رئیس جمهور آمریکا اعلام می کند من نفت را دوست دارم و نیروهای خود را برای دزدی و چپاول نفت سوریه در آن کشور نگه می دارم بنابرین آنها به دنبال نفت و خزائن و معادن این کشور هستند.

خانم قیاسی با تاکید بر صدور انقلاب به کشورهای مختلف تشریح کرد: این انقلاب به کشورهای مختلف به خودی خود صادر شده و الگو و نمونه ای برای عملکرد کشورهای جهان قرار گرفته است و همین موضوع امروز انگیزه ما را برای ایستادن در مقابل آمریکا بیشتر می کند و  بیشتر از گذشته درک می کنیم که باید در صحنه بوده و با حضور چشمگیر خود شاهد به انزوا رفتن و افول آمریکا باشیم.

وی 13 ابان را یوم الله دانست و اظهار داشت: 13 آبان روزی از ایام الهی است که باید زن و مرد، پیر و جوان و اقشار مختلف در صحنه باشند و مانند امامشان فریاد سر دهند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

رئیس هیئت امنای مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها) یزد، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) که دشمن را کوچک نشمارید، تأکید کرد: اگر امروز شاهد عملکرد صد درصد منفی دشمن هستیم باید بدانیم که دشمن همیشه در صحنه است و از طریق افراد نفوذی کار خود را انجام می دهد و این توطئه ها تا زمانی که اسلام است حتی در زمان ظهور نیز ادامه دارد لذا باید مقتدرانه مواظب عملکرد آمریکا باشیم و به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دشمن را  کوچک نشماریم.

وی عامل غفلت بعضی نسبت به دشمنی های آمریکا را کم کاری مسئولین دانست و افزود: مسئولین نسبت به آگاه سازی جوانان در مدارس و دانشگاه ها نقش عمده ای دارند لذا باید نسبت به آگاه سازی مردم جهت انتخاب مسئولین دلسوز و انقلابی در انتخابات آتی تلاش کنیم.