معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س):

طلاب و مبلغان مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس به موکب اربعین اعزام می شوند

شناسه خبر : 82110

1398/07/17

تعداد بازدید : 219

طلاب و مبلغان مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس به موکب اربعین اعزام می شوند
معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس از اعزام طلاب و مبلغان در ایام اربعین به موکب اربعین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از هرمزگان، خانم قلی زاده ضمن تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان با بیان اینکه موکب بندر خمیر اولین موکب استان هرمزگان است، گفت: طلاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس در 25 مهرماه برای خدمات رسانی به زائران امام حسین(علیه السلام) به این موکب اعزام خواهند شد.
وی افزود: طلابی که از پیاده روی اربعین و این سفر معنوی جا مانده اند با هدف خدمت به زائران امام حسین(علیه السلام) و تسلی خاطرشان و شریک شدن در ثواب معنوی زیارت به این اردو اعزام می شوند.
استاد حوزه، تبلیغ، مشاوره و پاسخگویی به سوالات شرعی خواهران را از جمله برنامه های این اعزام دانست و گفت: در این اردوی یک روزه طلاب علاوه بر کمک های مالی، بسته های فرهنگی و معنوی از جمله تهیه بروشور و عکس نوشته های مرتبط با اربعین نیز ارائه می دهند.
خانم قلی زاده خاطر نشان شد: پیاده روی اربعین فرصت بی نظیری برای بسیج و ساماندهی عشاق و سربازان امام زمان(عج الله تعالی) است و خادمین موکب ها با نهایت استفاده از این فرصت معنوی برای زمینه سازی ظهور حضرت حجت(عج الله تعالی) به زائرین خدمت رسانی می کنند.