نشست کارآفرینی طلاب در مدرسه علمیه خواهران آیت الله ایروانی قم برگزار شد

شناسه خبر : 82066

1398/07/14

تعداد بازدید : 125

نشست کارآفرینی طلاب در مدرسه علمیه خواهران آیت الله ایروانی قم برگزار شد
نشست کارآفرینی طلاب با همکاری مرکز خدمات حوزه های علمیه خواهران استان قم در مدرسه علمیه خواهران آیت الله ایروانی برگزار شد.

به گزارش خبری کوثر از قم، خانم کبیری معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان قم گفت:  نشست کارآفرینی طلاب با همکاری مرکز خدمات حوزه های علمیه خواهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین شهجردی و جمعی از طلاب هنرمند برگزار شد.

 وی با بیان اینکه جامعه هدف ما همسر و فرزندان طلبه‌ها هستند، گفت: تثبیت فرهنگ کار دشوار و سخت است، بنابراین ما ابتدا این موضوع را با بحث کارآفرینی فرهنگی آغاز کردیم به این نحو که همسر و دختر فرد طلبه، به فعالیت‌های مکملِ کار فرهنگی فرد طلبه مشغول شوند.

در ادامه آ قای شهجردی مسئول معیشت و کارآفرینی مرکز خدمات ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت دفاع مقدس اهداف مرکز خدمات حوزه های علمیه را توضیح وبیان داشت: از آنجا که مشکلات مالی، خانواده های طلاب را در مذیقه قرار داده است و به خاطر شئون طلبگی نمی توانند برخی از کارها را انجام دهند برآن شدیم که قردادهایی با برخی از شرکت ها بسته و برای بانوان طبه و همسران طلاب اشتغال زایی کنیم.

در ادامه ایشان نحوه اشتغال زایی و گرفتن وام و معرفی شدن به شرکت ها و معرفی بازار کار برای اقلام طلاب را توضیح و از ایشان درخواست کردند که بری گسترش این طرح به یاری ما بیایند.