مدیرحوزه علمیه خواهران استان کردستان:

رویکرد جدید حوزه های علمیه خواهران مدرسه محوری است

شناسه خبر : 81893

1398/07/13

تعداد بازدید : 161

رویکرد جدید حوزه های علمیه خواهران مدرسه محوری است
مدیرحوزه علمیه خواهران استان کردستان رویکرد جدید حوزه های علمیه خواهران را مدرسه محوری عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کردستان، حجت الاسلام و المسلمین صفی زاده در جلسه کمیسیون توسعه و برنامه ریزی حوزه علمیه خواهران استان کردستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه صفر و ایام عزاداری اربعین اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، بیان داشت: رویکرد جدید حوزه های علمیه خواهران، مدرسه محوری و همه کارهایی است که در صف و ستاد برای مدرسه اجرا می‌شود و با محوریت مدرسه باشد.
مدیر حوزه علمیه خواهران با اشاره به ضرورت اولویت راهبرد و شعار مدرسه محوری گفت: باید بدانیم خروجی‌های حوزه‌های علمیه خواهران چه خواهند شد؛ زیرا با اجرای طرح مدرسه محوری دانش آموختگان حتی پذیرش حوزه های علمیه نیز موفق خواهد شد.

معاون اداری- مالی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان نیز در ادامه با بیان اینکه اعضای کمیسیون از میان مدیران مدارس انتخاب می شوند، افزود: با توجه به تعداد هفت مدرسه استان، سه نفر به عنوان اعضای اصلی و دو نفر به عنوان اعضای علی البدل انتخاب میشوند.
وی با اشاره به آیین‌نامه کمیسیون توسعه و برنامه‌ریزی مدیریت‌ استانی، خاطر نشان شد: مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در راستای تقویت راهبرد«مدرسه‌محوری» آیین‌نامه کمیسیون توسعه و برنامه‌ریزی مدیریت‌های استانی را برای اجرا به مدیریت استانی ارسال کردند.
گفتنی است در این جلسه طرح و برنامه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی مدارس استان بعد از بررسی، به تصویب رسید.