معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور:

مسئولین حوزه ها هویت طلبگی را برای طلاب تبیین کنند

شناسه خبر : 81808

1398/07/12

تعداد بازدید : 113

مسئولین حوزه ها هویت طلبگی را برای طلاب تبیین کنند
معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور با توصیه بر هدف گذاری در کارها، اذعان کرد: باید جایگاه تربیتی خود را بشناسید و هویت طلبگی را برای طلاب تبیین کرده و بازخوانی کنید.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، جلسه شورای اداری مدیریت این استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین واحدی و هیئت همراه برگزار شد؛ در ابتدا خانم حسینی واعظ به معرفی همکاران استان و دستاوردهای چند ساله آنان پرداخت.

سپس حجت الاسلام والمسلمین واحدی گفت: اولین جایی که هر یک از کارکنان باید موفق باشند، در خانه و ارتباط با اعضای خانواده است که باید مهارت های مختلف راهبری را بلد باشند، مهارت زندگی را فرا گیرند که راه بدست آوردن آن مشورت و تفکر کردن درباره آن است، همچنین می توان با گفت و گوهای داخلی، خود را ارتقا داد.

وی با بیان اینکه مرکز به دنبال مصوبه نیست بلکه به دنبال ارتقای افراد است، پیشنهاد داد: هم اندیشی ها را در مدارس توسعه دهید و ماهی یک بار با معاونت های مختلف گفتگو کنید و به دنبال فعال کردن حوزه با انجام کارهای مختلف باشید که در پیچ تاریخی انقلاب هستیم و کشور در جنگ تمام عیار اقتصادی و فرهنگی است اگر چه در مقایسه با گذشته، سرمایه های فراوانی داریم.

معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور با توصیه بر هدف گذاری در کارها، اذعان کرد: باید جایگاه تربیتی خود را بشناسید و هویت طلبگی را برای طلاب تبیین کرده و بازخوانی کنید و در این راستا رسالت بزرگی به عهده دارید.

حجت الاسلام والمسلمین واحدی ضمن بیان راهبردهایی برای کارکنان این مدیریت در فعالیت های استانی، بر حفظ نعمت ها، تراز قراردادن رهبری و نظام اسلامی، کار جهادی، تلاش در جهت ارتقای مدارس و استان و فعال کردن خیّرین در امر محتوا؛ تاکید کرد.