مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان کردستان:

بانوان طلبه برای مقابله با اقدامات دشمن علیه نظام مقدس خانواده توانمند شوند

شناسه خبر : 81390

1398/06/30

تعداد بازدید : 210

بانوان طلبه برای مقابله با اقدامات دشمن علیه نظام مقدس خانواده توانمند شوند
مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان کردستان بیان کرد: دشمن نهاد مقدس خانواده را نشانه گرفته است بنابرین خواهران طلبه در حوزه‌های علمیه باید برای مقابله با این هجوم خاموش توانمند شوند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کردستان، مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس علمیه خواهران استان کردستان با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران این استان و مسئولان استانی در قروه برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین صفی زاده ضمن گرامیداشت حادثه عاشورا و دفاع مقدس گفت: حوادث عاشورا و هشت سال جنگ ایران وعراق، برای دفاع و بیان و حفظ ارزش های اسلامی بود.

وی با اشاره به اهمیت حفظ ارزشهای اسلامی گفت: یکی از مهمترین ارزش، مربوط به حوزه زنان و نهاد خانواده است.

مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان کردستان ادامه داد: خانواده بنیادی‌ترین نهاد اجتماعی و مقدم بر سایر نهادها بوده و سلامت و صلاح سایر نهادهای اجتماعی وابسته به نهاد خانواده است.

وی با بیان اینکه عنصر مهم واساسی خانواده، زنان هستند، گفت: حفظ و انسجام خانواده نقش اصلی زنان است و زنان مظهر آرامش بخشی، هدایت و تقویت کننده خانواده می باشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین صفی زاده گفت: دشمن نهاد مقدس خانواده را نشانه گرفته است بنابرین خواهران طلبه در حوزه‌های علمیه باید برای مقابله با این هجوم خاموش توانمند شوند.

گفتنی است در پایان این مدارس از خانواده شهدا تجلیل به عمل آمد.