سرپرست معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس:

زنان بیدار، خواسته های خود را در حد حضور در ورزشگاه ها تقلیل نخواهند داد

شناسه خبر : 81382

1398/06/30

تعداد بازدید : 226

زنان بیدار، خواسته های خود را در حد حضور در ورزشگاه ها تقلیل نخواهند داد
سرپرست معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت : زنان بیدار این سرزمین هرگز خواسته های والای خود را از جمله فراهم آوردن زمینه های تحکیم بنیان خانواده ها را به صرف حضور در یک ورزشگاه تقلیل نخواهند داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان فارس، خانم دل افکار در گفتگو با خبرنگار حوزه در رابطه با موج ایجاد شده در کشور در جریان خودسوزی دخترجوانی تحت عنوان دختر آبی اظهار کرد:  زنان انقلاب اسلامی ایران اجازه نخواهند داد تا با بزرگ نمایی و غلو بر مبنای میکروپلیتیک در جریان دختر آبی از زیر آبی رفتن و استفاده ابزاری از حجاب برتر چادر توسط برخی اذهان بیدار منحرف شود.

سرپرست معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران استان فارس تصریح کرد: لازم است همه ما علی الخصوص مجریان و صاحبان مناصب دولتی مجهز به سلاح تقوا شویم و هیچ گاه تحت تاثیر رسانه های بیگانه نباید واقع شد چراکه مرگ و خودسوزی سحر خدایاری معروف به دختر آبی، مورد تمسک دشمنان دیرینه انقلاب اسلامی واقع شده است.

 وی در ادامه افزود: عده ای در داخل تحت تاثیرآراء و افکار اشتباه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، مبنای قدرت را منوط به میکروپلیتیک یا جامعه جنبشی و معرفی بخشی از جامعه به ویژه قشر زنان به عنوان مطرودان‌ نابرخوردار قرار داده اند و تلاش می کنند نقاط ضعف خود را از اذهان پاک و خود را منجیان‌ این بخش معرفی کنند.

سرپرست معاونت فرهنگی استان در ادامه خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس انقلاب اسلامی ایران باید بدانند آنچه دختران این سرزمین در مرحله اول نیاز دارند فراهم آوردن زمینه های ازدواج سالم بر مبنای عقل در سن مناسب است و آنها به معرفی شخصیت هایی متزین‌ به اخلاق ورزشی و پهلوانی مانند پوریای ولی نیازمندند نه اینکه به معرفی شخصیتهای ورزشی، بازیگران و بازیکنان فیلم ها و سریال های خارجی پرداخته شود.

دل افکار در پایان افزود: زنان بیدار این سرزمین هرگز خواسته های والای خود را از جمله فراهم آوردن زمینه های تحکیم بنیان خانواده ها و مبارزه با مفسدان اقتصادی و جلوگیری از استفاده ابزاری از حجاب مقدس چادر توسط بعضی را به صرف حضور در یک ورزشگاه تقلیل نخواهند داد.