راوی دفاع مقدس:

اردوی جهادی؛ عرصه ای برای زمینه سازی ظهور است

شناسه خبر : 81273

1398/06/28

تعداد بازدید : 112

اردوی جهادی؛ عرصه ای برای زمینه سازی ظهور است
نادعلی حکیمی راوی دفاع مقدس گفت: اردوی جهادی یکی از عرصه های آماده کننده زمینه انقلاب حضرت ولی عصر(عج) است.

به گزارش کوثر از گلستان، آقای نادعلی حکیمی از یادگاران و راویان دفاع مقدس در اختتامیه اردوی جهادی مدرسه علمیه شهیده بنت الهدی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدی علیه السلام، بیان کرد: خداوند برای هدایت مردم پیامبران زیادی را مبعوث کرد تا راه هدایت و رستگاری را به آنها نشان دهد و در مقابل خط انحرافیِ "فکر شیطانی"، نسبت به آگاهی انسان تاکید کرد.

وی، انقلاب اسلامی را نعمتی با ارزش دانست و ابراز کرد: یکی از مهمترین نعمت های با ارزشی که خداوند به ملت ایران عنایت فرموده، نعمت انقلاب اسلامی است؛ شیاطین با تمام توان تلاش می کنند تا مانع رسیدن انقلاب به هدف اصلی خود که همان آماده کردن جامعه و زمینه سازی برای انقلاب جهانی حضرت ولی عصر(عج) است، شوند.

راوی دفاع مقدس، در ادامه با اشاره به اهمیت اردوهای جهادی افزود: هر فرد در جامعه با توجه به جایگاه خود، می تواند در فراهم کردن زمینه های ظهور امام زمان(عج) نقش آفرینی نماید. اردوهای جهادی یکی از مهمترین عرصه هایی است که به خوبی می توان در قالب آن به وظایف خود عمل نمود. شهدای ما در شرایط سخت جنگ، با شجاعت تمام ایستادگی کردند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان بیاورند و در این برهه از زمان ما باید قدردان آنها باشیم و راهشان را ادامه دهیم و  در عرصه های مورد نیاز جامعه حضور مؤثر دااشته باشیم.

وی در پایان با اشاره به پایمردی و ایثار شهدای مدافع حرم، همگان را به پیمودن سیره و روش حضرت زینب(س) توصیه کرد.