استاد حوزه:

محرم توطئه های دشمن را خنثی می کند

شناسه خبر : 80925

1398/06/13

تعداد بازدید : 102

محرم توطئه های دشمن را خنثی می کند
خانم قلی زاده استاد حوزه گفت: جوانان هر سال در محرم و صفر در مجالس و هیئت های عزاداری امام حسین(علیه السلام)، تهاجم فرهنگی دشمن و توطئه ها و نقشه های برنامه ریزی شده آن ها خنثی می کنند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از هرمزگان، خانم قلی زاده ضمن تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(علیه السلام) و یاران وفادارشان با اشاره به بیانات امام راحل(ره)، اظهار کرد: باید برای زنده نگه داشتن اسلام، یاد قیام عاشورا را زنده نگه داشت.
معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس افزود: هر ساله با آمدن محرم و حضور جوانان در مجالس و هیئت های عزاداری امام حسین(علیه السلام)، تهاجم فرهنگی دشمن و توطئه ها و نقشه های برنامه ریزی شده آن ها را خنثی می کنند.
قلی زاده خاطرنشان کرد: برگزاری مجالس و هیئت های عزاداری اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و تجمع مردم در هیات ها و مساجد تاثیر زیادی در همیاری مردم با یکدیگر و تلاش در رفع مشکلات بخصوص مشکلات جوانان دارد.
وی در ادامه به برنامه های مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) در دهه اول ماه محرم پرداخت و گفت: مدیریت مدرسه الزهرا(سلام الله علیها) هر ساله در دهه اول محرم برنامه های ویژه ای برای عموم بانوان برگزار می کند، امسال نیز قرائت زیارت عاشورا، سخنرانی اساتید مجرب حوزه در موضوعات تربیتی، اعتقادی، اجتماعی و غیره، مداحی، سفره کریمانه اهل بیت(علیه السلام) و مراسم شیرخوارگان حسینی از جمله این برنامه هاست.
استاد حوزه همچنین به ویژه برنامه های روز تاسوعا و عاشورا اشاره کرد و افزود: مقتل خوانی، اجرای تئاتر و قرائت زیارت ناحیه مقدسه، برگزاری نماز جماعت در تاسوعا و عاشورا، پخش 2 هزار پرس غذای تبرکی در روزهای تاسوعا و عاشورا از برنامه های پیش رو در دهه اول محرم است.