حمله وحشیانه به یک زن محجبه در لندن و پاره کردن پوشیه او

شناسه خبر : 80838

1398/06/12

تعداد بازدید : 857

حمله وحشیانه به یک زن محجبه در لندن و پاره کردن پوشیه او
طبق اخبار رسیده یک بانوی پوشیه دار در شهر لندن روز یکشنبه مورد حمله قرار گرفته است و زن مهاجم پوشیه را از صورت او پاره کرده و چندین بار روبروی کودکانش به صورت او مشت زد.

به گزارش خبرگزاری کوثر،‌ یک بانوی مسلمان محجبه و پوشیه دار در شهر لندن روز یکشنبه مورد حمله قرار گرفته و در جریان این حمله پوشیه از صورتش پاره شد و زن مهاجم چندین بار روبروی کودکانش به صورت او مشت زد.

این حادثه روز یکشنبه در ادیسون زمانی رخ داد که این زن با فرزندانش در حال راه رفتن در خیابان بود، که قربانی این حمله وحشیانه قرار گرفت.

نمازگزاران مسجد العمر در  منطقه والتامستو در لندن، این حمله را یک تهاجم «نژادپرستانه و اسلام هراسی» نامیدند.

مسجد شمال شرق لندن در بیانیه ای در فیس بوک اعلام کرد این یک حمله نژادپرستانه و اسلام هراسی است و زن فریاد می زده «به کشور خودت برگرد!» و «چرا این را پوشیدی؟»

در ادامه این بیانیه آمده است: ما باید تضمین کنیم که زنان محجبه و پوشیه دار ما بتوانند با امنیت در ایستگاه ها در رفت و آمد باشندو از جوانان می خواهیم ک حضور خوبی در اطراف منطقه مرکزی والتامستو داشته باشد. تا هیچ زن دیگری به این شکل مورد حمله قرار نگیرد.

پلیس می گوید زنی را که به نظر می رسد عامل این حمله نفرت محور بوده بازداشت کرده است.

پلیس والتامستو در پیامی توییتری نوشت: ما از این حادثه که روز یکشنبه اتفاق افتاده آگاه هستیم و فرد مجرم را بازداشت کرده ایم، تحقیقات بیشتر در این رابطه ادامه دارد و گشت های اضافی به منطقه افزوده ایم.