مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان مطرح کرد؛

لزوم حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر

شناسه خبر : 80811

1398/06/11

تعداد بازدید : 90

لزوم حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر
حجت‌الاسلام والمسلمین فاضلیان گفت: باید حمایت‌های لازم از آمرین به معروف انجام شود تا جرئت به انجام منکر در جامعه کاهش یابد.

حجت‌الاسلام والمسلمین فاضلیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کوثر  از دلجویی مسئولان این استان از طلبه خواهر مضروب آمر به معروف خبر داد و بیان کرد: امروز بنده به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله شعبانی امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با حضور در منزل طلبه خواهر آمر به معروف که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود از وی تشکر و دلجویی کردیم.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان افزود: مسئولان سازمان تبلیغات استان همدان و ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان نیز در این دیدار حضور یافتند.

وی با تأکید بر اهمیت مسئله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه خاطرنشان کرد: باید حمایت‌های لازم از آمرین به معروف انجام شود تا جرئت انجام منکر در جامعه کاهش یابد.

حجت‌الاسلام والمسلمین فاضلیان با بیان اینکه مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان همدان همواره حامی آمرین به معروف خواهد بود ادامه داد: از نیروی انتظامی استان همدان و همچنین ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان تقاضا دارم که حمایت حداکثری از کسانی که امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند داشته باشند.