کارگاه آموزشی «تعیین جامعه آماری در پژوهش های میدانی» در بندرعباس برگزار شد

شناسه خبر : 80774

1398/06/10

تعداد بازدید : 87

کارگاه آموزشی «تعیین جامعه آماری در پژوهش های میدانی» در بندرعباس برگزار شد
معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بندرعباس از برگزاری کارگاه آموزشی «تعیین جامعه آماری در پژوهش های میدانی» ویژه اساتید و پژوهشگران این مدرسه خبر داد.

سمیه احمدی طیفکانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «کوثر» از هرمزگان، با اشاره به اهمیت تحقیق های میدانی برای طلاب، بیان کرد: کارگاه آموزشی تعیین جامعه آماری در پژوهش های میدانی ویژه اساتید و پژوهشگران مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس استان هرمزگان با حضور رضا عامری سیاهویی استاد دانشگاه در این مدرسه برگزار شد.
 وی، هدف از برگزاری این کارگاه یک روزه را هم افزایی گروه پژوهشی حوزه  و بسیج علمی سپاه امام سجاد علیه السلام و کسب مهارت های لازم جهت تعیین جامعه و نمونه آماری در پژوهش های میدانی دانست.
استاد حوزه خواهران به برخی از سرفصل های آموزشی این کارگاه اشاره کرد و گفت: نحوه توزیع و پر کردن پرسشنامه و تعریف و انتخاب نمونه و روش نمونه گیری و انواع آن و ویژگی های اخلاقی و فتاری پژوهشگر از جمله مباحث ارائه شده در این کارگاه است.
 احمدی طیفکانی در پایان تاکید کرد: طلاب جوان و علاقمند به تحقیق های میدانی می توانند با حضور در دوره های آموزشی این مدرسه و کسب مهارت های لازم آمادگی کافی را در انجام تحقیق ها و پروژه های علمی کاربردی کسب کنند.