طلبه خواهر مضروب آمر به معروف در گفت‌وگو با خبرگزاری کوثر:

به خاطر ضرب و شتم یک شب در بیمارستان بستری بودم/ شرایط روحی‌ام از وضعیت جسمی بسیار وخیم‌تر است

شناسه خبر : 80761

1398/06/10

تعداد بازدید : 610

به خاطر ضرب و شتم یک شب در بیمارستان بستری بودم/ شرایط روحی‌ام از وضعیت جسمی بسیار وخیم‌تر است
طلبه آمر به معروف گفت: من باتوجه به پوشش بد و بی‌حرمتی‌هایی که انجام می‌‌داد به سمتش رفتم و به او تذکر دادم که ناگهان با پا ضربه‌ای به من زد و شدت این ضربه به حدی بود که حتی خودش هم به زمین افتاد.

خانم سیده فاطمه حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کوثر بیان کرد: عصر روز جمعه ۸ شهریور به همراه پدر و مادر خود در منطقه باباطاهر نشسته بودیم و در فضای سبز روبروی ما یک خانم با پوشش بسیار بد، با روسری افتاده و پیراهن کاملاً نامناسب نشسته و درحال صحبت با تلفن بود.

طلبه سطح دو حوزه علمیه خواهران افزود: در همین لحظه پدر من به سمت خانواده آن خانم رفته و به مردی که همراه با آن‌ها بود تذکر داد،‌اما زنی که پوشش نامناسب داشت از تذکر پدر برآشفته شده و شروع به فحاشی کرد.

طلبه خواهر آمر به معروف بیان کرد: پدرم از آنجایی که یک زن به او دشنام داد حرمت وی را نگه داشت و بدون اینکه پاسخش را بدهد به سمت ما آمد، اما آن زن از طرف دیگر خیابان دشنام می‌داد و درحالی که چند نفر از آن‌ها در حال فیلم‌برداری بودند به این‌طرف خیابان آمد و فحاشی کرد و می‌خواست با ما درگیر شود.

خانم حسینی ادامه داد: من هم باتوجه به پوشش بد و بی‌حرمتی‌هایی که انجام می‌‌داد به سمتش رفتم و به او تذکر دادم که ناگهان با پا ضربه‌ای به من زد و شدت این ضربه به حدی بود که حتی خودش هم به زمین افتاد.

طلبه سطح دو حوزه علمیه خواهران ادامه داد: پدر و مادر آن زن آنجا نیز زمانی که متوجه درگیری شدند به سمت ما آمدند، پدر آن زن چادر مادم را کشید و وقتی من به آن مرد اعتراض کردم مادرش نیز به سمت من حمله‌ور شد.

وی در رابطه با وضعیت جسمانی خود خاطرنشان کرد: به خاطر ضربه‌ای که به من زد،‌درد زیادی داشتم و پس از این ماجرا نیز به بیمارستان رفتم و یک بستری شدم.

طلبه آمر به معروف تأکید کرد: وضعیت روحی من اما بسیار وخیم‌تر از وضعیت جسمانی است، چگونه در مملکت اسلامی یک مرد به خود اجازه می‌دهد که به چادر من و مادرم بی‌احترامی کرده و دست بزند، آیا من نباید در مملکت اسلامی امنیت داشته و با حجاب در جامعه حاضر شوم.

وی ادامه داد: وضعیت جسمی و این درد‌ها من را اذیت نمی‌کند اما از توهین‌های زیادی که به چادرم و دینم شد وضعیت روحی بسیار نامناسبی دارم، توهین‌های بسیار بدی به من، دینم و حتی جد بزرگوارم کردند.

خانم حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا پیگیری‌های قانونی صورت گرفته، گفت: من در بیمارستان بستری بودم و پدر من پیگیری‌های لازم در رابطه با شکایت را انجام داد، ستاد امر به معروف و نهی از منکر و بهداری سپاه نیز پیگیری‌هایی در این زمینه انجام دادند.