كارگاه مسيحيت شناسي در مدرسه علميه خواهران امام حسين(ع) چالوس برگزار شد

شناسه خبر : 80416

1398/06/05

تعداد بازدید : 130

كارگاه مسيحيت شناسي در مدرسه علميه خواهران امام حسين(ع) چالوس برگزار شد
كارگاه مسيحيت شناسي در راستاي توانمندي طلاب جهت پاسخگویي به شبهات اعتقادی در مدرسه علميه خواهران امام حسين(عليه السلام) چالوس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران، خانم انصاری معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران امام حسین(علیه السلام) چالوس گفت: امروزه یکی از دغدغه های خانواده ها، شرکت فرزندان به خصوص جوانان در کلیساهای خانگی است، لذا این مدرسه علمیه کارگاه فرقه شناسی با محوریت مسیحیت شناسی و نقد آن را  طی کارگاه دو روزه با حضور استاد امیری یگانه کارشناس ادیان و مذاهب برگزارکرد.
وی افزود: در این دوره به مباحثی مانند تاریخ مسیحیت از آغاز تا امروز، شناخت بررسی کتاب مقدس، بشارت ظهور پیامبراسلام (صلی الله علیه وآله و سلم) در کتاب مقدس، شریعت کتاب مقدس، تثلیث، تبشیر مسیحیت درایران و آسیب ها و تهدیدهای موجود در این مسیر پرداخته شد.
وی تصریح کرد: با توجه به این که يكي از رسالتهاي حوزه هاي علميه تبليغ است؛ بنابراين  طلاب در کنار مسائل علمی و دینی باید پاسخگوی نیازهای اعتقادی جامعه نیز باشند.
 معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران چالوس در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به این که مهارت طلاب در زمینه های اعتقادی و توانمندی آنها در پاسخگویی شبهات، نیازمند زمان و گذراندن جلسات مختلف است؛ به همین خاطر در تابستان امسال جلسات آموزشی و مباحثه در این راستا انجام گرفت.