امام جمعه قروه:

حوزه های علمیه مهمترین نقش را در حفظ صیانت و دفاع از اهداف اسلام دارند

شناسه خبر : 80409

1398/06/04

تعداد بازدید : 142

حوزه های علمیه مهمترین نقش را در حفظ صیانت و دفاع از اهداف اسلام دارند
امام جمعه قروه بر ایجاد کمربند صیانتی با همکاری نیروهای انقلابی و همیشه در صحنه چون حوزه های علمیه خواهران تاکید کرد و گفت: حوزه های علمیه مهمترین نقش در حفظ صیانت و دفاع از اهداف اسلام دارند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کردستان، کارکنان مدارس علمیه خواهران شهرستان قروه با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان و ضمن تبریک انتصاب حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عابدین رستمی، امام جمعه شهرستان قروه با ایشان دیدار و در خصوص فعالیت‌های حوزه های علمیه گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رستمی بر ایجاد کمربند صیانتی با همکاری نیروهای انقلابی و همیشه در صحنه چون حوزه های علمیه خواهران تاکید کرد و گفت: حوزه های علمیه مهمترین نقش در حفظ صیانت و دفاع از اهداف اسلام دارند.

وی افزود: از خواهران حوزوی انتظار میرود برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در حوزه زنان، حجاب و عفاف، گام دوم انقلاب، توانمندسازی دینی مردم، سبک زندگی اسلامی و غیره برنامه ریزی کاربردی داشته باشند.

امام جمعه شهرستان قروه، وجود یک تیم رسانه ای قوی و پیگیر را ضروری دانست و گفت: حوزه های علمیه با تشکیل تیم رسانه ای قوی می توانند در کنار تجزیه و تحلیل درست بر داده های عرضه شده بر خود، به پشتوانه سواد رسانه ایشان، تولید کننده محتوا داشته باشند.