معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(س) میناب:

جشن بزرگ امامت و ولایت در شهرستان میناب برگزار شد

شناسه خبر : 80320

1398/06/02

تعداد بازدید : 132

جشن بزرگ امامت و ولایت در شهرستان میناب برگزار شد
معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) میناب گفت: جشن بزرگ امامت و ولایت با حضور عموم در پارک آنامیس شهرستان میناب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از هرمزگان، خانم موسوی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم بیان کرد: جشن بزرگ امامت و ولایت با حضور عموم مردم شهرستان میناب در پارک آنامیس شهرستان میناب استان هرمزگان برگزار که با استقبال زیادی روبه‌رو شد.
وی با اشاره به اینکه طلاب این مدرسه به صورت خودجوش و با همکاری بخش فرهنگی تبلیغی مدرسه پیگیر برگزاری این جشن را شدند، افزود: این طلاب با هماهنگی های لازم با نهادهای مختلف اعم از بسیج، شهرداری، سپاه پاسداران، بیمارستان و غیره موفق به برگزاری این جشن شدند.
معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) میناب به ویژه برنامه های این جشن اشاره کرد و گفت: سخنرانی، مولودی خوانی، اجرای سرود خواهران، مسابقه، اهدای جوایز و مراسم آتش بازی همراه با پذیرایی از میهمانان از برنامه های این جشن بود.
وی با بیان اینکه طلاب برای کودکان نیز برنامه های سرگرم کننده ای داشتند، خاطر نشان شد: در بخشی از این مراسم غرفه هایی برای کودکان اعم از نقاشی، کاردستی، بازی و سرگرم و غیره نیز تدارک دیده شد.
 خانم موسوی در پایان گفت: در حاشیه این مراسم، غرفه های معرفی صنایع دستی، نمایشگاه عفاف و حجاب، لوازم التحریر، غرفه معرفی سیر مطالعاتی کتاب های مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، پخت نان محلی و غیره نیز برپا شد.