معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) گنبدکاووس:

ثمرات بی شمار انقلاب اسلامی حاصل پیام غدیر است

شناسه خبر : 80302

1398/06/02

تعداد بازدید : 97

ثمرات بی شمار انقلاب اسلامی حاصل پیام غدیر است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) گنبدکاووس گفت: انقلاب اسلامی ایران و ثمرات بی شمار آن در داخل و خارج از کشور، برگرفته از پیام غدیر است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم ربیعی در جلسه هم اندیشی«همایش بانوان ویژه جشن ولایت و امامت» که با حضور نماینده سازمان تبلیغات، بسیج خواهران حوزه شهری، نماینده هیات رزمندگان و مسئول فرهنگی امامزاده یحیی بن زید(علیه السلام) و ستاد نماز جمعه شهرستان گنبدکاووس برگزار شد، عید غدیر را بالاتر از سایر اعیاد دانست.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی و ثمرات بی شمار آن در داخل و خارج برگرفته از پیام غدیر است و بر همه کسانی که تریبون و شنونده ای در اختیار دارند به خصوص مبلغان و سخنرانان و مداحان لازم است که پیام غدیر را به جامعیت بیشتری به ویژه برای نسل جوان بازگو کنند.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) گنبدکاووس ادامه داد: به دلیل اهمیت ویژه عید غدیر خم، حوزه علمیه در نظر دارد، در تبیین جایگاه و عظمت ویژه امام علی(علیه السلام)  و روز عید غدیر، همایش بانوان ویژه ولایت و امامت حضرت علی(علیه السلام) را با برنامه های ویژه برگزار کند.

ربیعی افزود: انتظار می رود هرکدام از ارگان های؛ سازمان تبلیغات، بسیج خواهران، هیات رزمندگان و مسئول فرهنگی امامزاده یحیی بن زید(علیه السلام) و ستاد نماز جمعه شهر در برگزاری هرچه بهتر این همایش تلاش کنند و سهم خود را در مقابل این عید بزرگ و تاثیرگذار اسلامی ادا کنند.

در ادامه جلسه برنامه کامل همایش و وظیفه هرکدام از ارگان ها مشخص و امامزاده یحیی بن زید(علیه السلام) گنبد کاووس میزبان برگزاری همایش شد.