مسئول خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) هرمزگان:

نمایشگاه محصولات فرهنگي مهدوی در حوزه علميه خواهران برپا شد

شناسه خبر : 80199

1398/05/19

تعداد بازدید : 461

نمایشگاه محصولات فرهنگي مهدوی در حوزه علميه خواهران برپا شد
مسئول خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) هرمزگان گفت: نمایشگاه محصولات فرهنگی مهدوی با همکاری مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان برپا شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از هرمزگان، خانم استادی گفت: نمایشگاه محصولات فرهنگی مهدوی ویژه مربیان مهدویت، در مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان برگزار شد.
وی افزود: هدف از برپایی نمایشگاه، گردآوری محصول های مهدوی و نشر این آثار در بین خانواده ها و عموم جامعه است تا با دسترسی آسان کودکان و نوجوانان به این محصولات و آشنایی بیشتر با معارف مهدوی بتوان موجب شکل گیری تفکر مهدوی در آن ها شد.
استاد حوزه با بیان اینکه کتاب های نمایشگاه از انتشاراتی همچون آینده پژوهی و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) تهیه شده است، گفت: محصولات نمایشگاه شامل کتاب مهدوی ویژه کودکان و نوجوانان و مربیان مهدوی، پیکسل، سنجاق سینه، برچسپ، پوستر نمایشگاه مهدوی، کاردستی مهدوی، لیوان نوشته با نام مقدس حضرت مهدی(عج)، گردن آویز مهدوی و غیره است.
 استادی خاطر نشان شد: نمایشگاهی با محصولات تخصصی در آینده در مکانی وسیع تر و غرفه بندی شده برگزار خواهد شد.
وی در پایان گفت: با توجه به استقبال مراجعه کنندگان از محصولات فرهنگی مهدوی در این نمایشگاه، در آینده نزدیک نمایشگاه محصولات فرهنگی مهدوی در شهرستان های مورد تقاضا نیز برپا می شود.