مدیر مرکز تخصصی الزهرا(س) قروه:

عبور از کانال اهل بیت(ع) برای رسیدن به خدا ضروری است

شناسه خبر : 79823

1398/05/05

تعداد بازدید : 147

عبور از کانال اهل بیت(ع) برای رسیدن به خدا ضروری است
مدیر مرکز تخصصی الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان قروه برای رسیدن به خدا عبور از کانال اهل بیت(علیهم السلام) را ضروری دانست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کردستان، نشست تربیتی مدیر مرکز تخصصی الزهرا(سلام الله علیها) شهرستان قروه با طلاب و مبلغین فعال عرصه تبلیغی آن مرکز تخصصی برگزار شد.

مدیر مرکز تخصصی الزهرا(سلام الله علیها) با اشاره به رسالت مبلغین در امر تبلیغ بیان داشت: برای رسیدن به خدا باید از کانال اهل بیت(علیهم السلام) گذشت.

وی مطالعه در سیره و سلوک اهل بیت(سلام الله علیها) و شیوه های تبلیغی آنان در جهت جذب مردم و آشنا کردن آنان به دین مبین اسلام را از جمله رسالتهای مهم مبلغان در عصر حاضر دانست و در ادامه بیان داشت: دشمن از طریق مرزهای جغرافیایی نتوانست در بین مردم ایران نفوذ کند اما به راحتی توانست از طریق فضای مجازی و گستره رسانه ایی بر اعتقادات و ارزشهای دینی ما وارد شود.

خانم عبدی راه مبارزه با نفوذ دشمن را مجهز کردن مبلغان به فن آوری روز دانست و گفت: طلبه و مبلغ باید خود را مجهز به علم روز مجهز  و در هر کجا که حضور دارد در خصوص رسالت خود انجام وظیفه کند.

مدیر مرکز تخصصی الزهرا(سلام الله علیها) در حضور فعالان و مبلغین این مرکز گفت: مبلغین برای موفقیت در امر تبلیغ باید بتوانند دین را به بهترین شیوه به مخاطبین خود ارائه دهند و انجام کار نهضتی  در این خصوص بهترین راهکارهاست .

شایان ذکراست در این حلقه تربیتی، موقوفه و بیانیه حجت الاسلام والمسلمین حجت الاسلام و المسلمین قرائتی توسط یکی ازطلاب برای حاضرین قرائت شد.