کمپین مادران آمریکایی برای تحریم انیمیشن داستان‌ اسباب‌بازی‌های 4

شناسه خبر : 79672

1398/04/30

تعداد بازدید : 453

کمپین مادران آمریکایی برای تحریم انیمیشن داستان‌ اسباب‌بازی‌های 4
موسسه «یک میلیون مادر» کمپینی برای تحریم انیمیشن Toy Story 4 به دلیل انتشار محتواهای همجنسگرایانه به راه انداخته است.

به گزارش خبرگزاری کوثر به نقل از نیوزویک، موسسه «یک میلیون مادر» کمپینی برای تحریم انیمیشن  داستان اسباب بازی‌های ۴ راه‌اندازی کرده است و از مادران خواسته است تا با پیوستن به این پویش از پخش این انمیشین جلوگیر کنند.

در سکانسی از این انیمشین، یک کودک با دو مادر نشان داده می‌شود و دلیل اعتراض مادران آمریکایی نیز محتوا همجنسگرایانه این انمیشین است.

موسسه یک میلیون مادر در بیانیه‌ای ضمن ابراز نگرانی از وجود نشانه‌های همجنسگرایی در انمیشین‌ها اعلام کرد که محتواهای همجنسگرایانه برای کودکان بسیار خطرناک است و می‌تواند تاثیرات منفی زیاده داشته باشد.

در انیمیشن Toy story 4 صحنه‌ای وجود دارد که به طور آشکار حمایت از سبک زندگی همجنسگرایانه و LGBT است.

کمپانی والت دیزنی قبل از انتشار انیشیمن، این مسئله را اعلام نکرده بود و به نظر می‌رسد امیدوار بود که گنجاندن این صحنه آرام و ظریف باشد و در عین حال کودکان را تحت تاثیر قرار دهد.

این موسسه در ادامه بیانیه خود آورده است: انمیشین‌ها و فیلم‌های کودک مانند داستان‌ اسباب‌ بازی‌ها آخرین جایی است که والدین انتظار دارند که فرزندانشان با محتواهای مربوط به گرایش‌های جنسی مواجه شوند.

این موسسه همچنین از خانواده‌ها خواسته‌ است تا با پیوستن به این کمپین ضمن اعتراض به وجود محتواهای جنسی در انمیشین‌‌ها و فیلم‌های کودک، از پخش این سکانس Toy story 4  جلوگیری کنند.

گفتنی است در گذشته نیز برخی از انیمشین‌ها و تولیدات کمپانی والت دیزنی دارای محتواهای جنسی و همجنسگرایانه بوده‌اند.

ترجمه: کوثرنیوز