اجتماع و راهپیمایی بزرگ حامیان عفاف و حجاب در قم برگزار شد

شناسه خبر : 79279

1398/04/21

تعداد بازدید : 205

اجتماع و راهپیمایی بزرگ حامیان عفاف و حجاب در قم برگزار شد
اجتماع و راهپیمایی بزرگ حامیان عفاف و حجاب با حضور پرشور مردم شهید پرور استان قم به ویژه بانوان به مناسبت روز ملی حجاب و عفاف در شهر مقدس قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر،  اجتماع حامیان عفاف و حجاب عصرپنجشنبه با حضور پرشور مردم شهیدپرور استان قم به ویژه بانوان در مصلی قدس با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری رگزار شد.

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی،احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ بیطرفان معاون سپاه قم و خیل عظیم بانوان قمی در این مراسم حضور داشتند.

همچنین، در آستانه روز ملی حجاب و عفاف و بعد از برگزاری اجتماع، راهپیمایی مردم استان قم با حضور پرشور بانوان با شعار «من حجاب را دوست دارم» از مصلی قدس به سمت چهارراه شهدا برگزار شد.

اجتماع عظیم دختران انقلاب در 400 شهر سراسر کشور برگزار شد.

افراد حاضر در این راهپیمایی ضمن اعلام حمایت خود از آمران به معروف و ناهیان از منکر بر لزوم ترویج بیش از پیش فرهنگ حجاب و عفاف تاکید کردند.

بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است، روزی که دژخیمان رضاخان قلدر مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید.