مدیر حوزه های علمیه خواهران:

دفتر همکاری های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با سازمان تبلیغات فعال می شود

شناسه خبر : 79273

1398/04/20

تعداد بازدید : 91

دفتر همکاری های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با سازمان تبلیغات فعال می شود
مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: دفتر همکاری های مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران با سازمان تبلیغات اسلامی فعال خواهد شد و نمایندگان هر دو نهاد و حوزه های فعالیت روشن شده است، بحث های مربوط به توانمندسازی خواهران و ارتقاء حضور خواهران در سازمان تبلیغات مورد اهتمام بوده است.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت پور عصر امروز در جلسه دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با مدیران استانی حوزه‌های علمیه خواهران که در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم حضور حجت الاسلام والمسلمین قمی در سازمان تبلیغات اسلامی زمینه‌ساز رضایت امام زمان(عج) درباره حوزه‌های علمیه شود.

وی افزود: مطمئنا با نگاهی که از رئیس سازمان تبلیغات درباره زنان سراغ داریم، می دانیم که آینده تعاملات ما با این سازمان روشن و امیدوارکننده خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با بیان اینکه هر جا قوی وارد میدان شده ایم، حتما پیروزی و موفقیت از آن ما بوده است، گفت: دفتر همکاری‌های مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران با سازمان تبلیغات اسلامی فعال خواهد شد و در حال حاضر نمایندگان هر دو نهاد و حوزه‌های فعالیت مشخص شده است.

وی ادامه داد: بحث های مربوط به توانمندسازی خواهران و ارتقاء حضور خواهران در سازمان تبلیغات از مواد مهمی است که به آن توجه داریم.

وی ادامه داد: تلاش ما بر این است که انتظارات سازمان تبلیغات موردتوجه قرار گرفته شود و به نظر من اگر مطالب مطرح شده، چهره علمی به خود بگیرد، بسیاری از نگرانی‌های موجود در زمینه تعامل این دوستگاه مرتفع می‌شود.

مدیر حوزه های علمیه خواهران در پایان گفت: امیدوارم در سال‌ آینده، بتوانیم محصول و نتیجه کار را مشاهده کنیم.