رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

اهمیت زن به اندازه اهمیت فردای انقلاب اسلامی است

شناسه خبر : 79272

1398/04/20

تعداد بازدید : 94

اهمیت زن به اندازه اهمیت فردای انقلاب اسلامی است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: از نظر من اهمیت زن به اندازه اهمیت فردای انقلاب اسلامی بوده و با توجه به ازدیاد برنامه‌ها، ترجیح من حضور در قم و رسیدگی به امور مربوط به خواهران است.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت الاسلام والمسلمین قمی عصر امروز در دیدار با با مدیران استانی حوزه‌های علمیه خواهران که در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران انچام شد اظهار کرد: مهم‌ترین کاری که برای خودم به عنوان وظیفه متصور هستم این است که به طلاب و روحانیون خدمت و کمک رسانی کنم.

وی با اشاره به اینکه باید به حوزه خواهران اولویت قائل شویم، افزود: به نظر من، باید خانم‌ها را به عنوان مقام مبلغ و بلکه در مقام اثرگذاران ویژه بر سرنوشت کشور جدی گرفت.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در این چکاک شمشیرها و در این دوران جنگ دشمنان با اسلام، سرمایه‌گذاری زیادی علیه حوزه زنان و خانواده صورت گرفته است و ما نیز باید توجه بسیار زیادی به جایگاه زنان داشته باشیم.

وی بیان کرد: از نظر من اهمیت زن به اندازه اهمیت فردای انقلاب اسلامی بوده و با توجه به ازدیاد برنامه‌ها، ترجیح من حضور در قم و رسیدگی به امور مربوط به خواهران است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مطرح کرد: یک فرد غیرحوزوی اشکالی ندارد به عنوان مداح در مجامع مذهبی مورداستفاده قرار گیرد، اما برای تبلیغ ومنبرها باید از مبلغه ها استفاده شود.