مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس:

در همکاری بین حوزه و آموزش‌ و پرورش از نهایت ظرفیت‌ها استفاده شود

شناسه خبر : 79191

1398/04/19

تعداد بازدید : 66

در همکاری بین حوزه و آموزش‌ و پرورش از نهایت ظرفیت‌ها استفاده شود
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس استفاده از نهایت ظرفیت حوزه خواهران در عرصه همکاری با آموزش وپرورش را بسیار حائز اهمیت دانست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان فارس؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمودی، در جلسه کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش‌وپرورش استان که در سالن جلسات دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان فارس برگزار شد، با اشاره به اینکه گام مؤثری در همکاری‌های بین حوزه علمیه و آموزش و پروش برداشته‌شده است، اظهار داشت: انسجام و وحدت رویه بین این دو نهاد بسیار جالب‌توجه است.

وی در ادامه افزود: امیدواریم استمرار همکاری بین این دو نهاد اصیل وجود داشته باشد که نتیجه آن قطعاً تعالی و رشد جامعه را در پی خواهد داشت.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس بابیان اینکه اطلاع‌رسانی به طلاب جهت حضور در عرصه آموزش‌وپرورش انجام‌شده است، بیان داشت: در همکاری بین حوزه و آموزش‌وپرورش باید از نهایت ظرفیت‌ها استفاده کرد.

وی عنوان کرد: با توجه به همدلی که بین نهاد حوزه علمیه و آموزش‌وپرورش وجود دارد، اگر صلاح دانسته شود باید در خلال این برنامه‌ها و تفاهم‌نامه، همکاری‌های دیگری انجام شود.

حجت‌الاسلام محمودی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تحصیلات حوزوی در مقاطع مختلف طولانی است، باید واحد تربیت‌بدنی را در حوزه علمیه تعریف کنیم البته صحبت‌هایی نیز با قم انجام‌شده است.