اولین و بزرگترین ناقض حقوق بشر، جنایت های آمریکا است

شناسه خبر : 79172

1398/04/19

تعداد بازدید : 66

اولین و بزرگترین ناقض حقوق بشر، جنایت های آمریکا است
خانم صادقیان بافقی، هادی سیاسی، در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بافق، جنایت های آمریکا را اولین و بزرگترین ناقض حقوق بشر دانست.

به  گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، نشستی با محوریت «جنایات آمریکا در جمهوری اسلامی ایران» با سخنرانی خانم زهرا صادقیان بافقی، در جمع طلاب و اساتید مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بافق برگزار شد.

در این نشست خانم صادقیان بافقی، گفت: از جمله جنایات آمریکا در خاک جمهوری اسلامی ایران، حمایت از گروهک تروریستی ریگی در مسجد جامع زاهدان، تهاجم نظامی به ناوچه سهند، تهاجم نظامی جنگنده های آمریکا به سکوی نفتی ساسان و ... می باشد.

وی افزود: حمایت از منافقین در دفتر حزب، کشتار حجاج و ماجرای طبس از دیگر جنایات آمریکا بوده که اثرات مخربی برخلاف حقوق بشر در بر داشته است.

خانم صادقیان بافقی با اشاره به ماجرای کودتای 28 مرداد گفت: ما ایرانی های تاکنون در آمریکا کودتا نکرده ایم و این شیطان بزرگ را تحریم ننموده ایم و به هیچ هواپیمای مسافربری آمریکایی حمله نکرده ایم ولی همیشه ایمان و درایت خدا با ما بوده و شاهد شکست هیمنه پوشالی آمریکایی ها در صحرای طبس و در میدان سیاست بوده ایم.

این هادی سیاسی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران برخلاف دولت آمریکا همواره پایبند به حقوق بشر بوده است و به هیچ کشوری تجاوز نظامی نداشته و حفظ ارزشها و جان انسان ها را در اولویت حقوق بشر بین الملل قرار داده است.

 در حاشیه این نشست، نمایشگاه عکس با همین عنوان در مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بافق، برپا و مورد استقبال طلاب و اساتید واقع شد.