معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان خوزستان مطرح کرد؛

آمادگی حوزه‌ علمیه خواهران خوزستان برای کمک‌ به زلزله‌زدگان مسجدسلیمان

شناسه خبر : 79156

1398/04/18

تعداد بازدید : 107

 آمادگی حوزه‌ علمیه خواهران خوزستان برای کمک‌ به زلزله‌زدگان مسجدسلیمان
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران خوزستان با اشاره به حادثه زلزله در مسجد سلیمان گفت: حوزه علمیه خواهران استان خوزستان آمادگی کامل خود را برای کمک‌رسانی مادی و معنوی به هموطنان زلزله‌زده در این شهر اعلام کرده و این خدمت‌رسانی را وظیفه شرعی و انسانی خود می‌داند.

خانم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کوثر بیان کرد: حوزه‌های علمیه خواهران همواره نسبت به وظایف خود به هموطنان آگاه بوده و در چالش‌ها و بحران‌های متفاوت به یاری هموطنان شتافته است.

وی با اشاره به خدمات گسترده حوزه‌های علمیه خواهران به مردم در حادثه سیل افزود: در جریان سیل در استان خوزستان حوزه‌های علمیه خواهران به یک قطب بزرگ برای کمک‌های مادی و معنوی به سیل‌زدگان تبدیل شده بود.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان خوزستان عنوان کرد: از دیگر کمک‌هایی که طلاب و مبلغات حوزه‌های علمیه خواهران به مردم آسیب‌دیده دارند کمک‌رسانی به بانوان سیل زده و مشاوره و آرامش روحی و روانی به خانواده‌ها بود.

جعفری با اشاره به حادثه زلزله در مسجد سلیمان گفت: حوزه علمیه خواهران استان خوزستان آمادگی کامل خود را برای کمک‌رسانی مادی و معنوی به هموطنان زلزله‌زده در این شهر اعلام کرده و این خدمت‌رسانی را وظیفه شرعی و انسانی خود می‌داند.