مسئول بسیج طلاب استان یزد :

طرح قضیه حقوق بشر از طرف امریکا کذب است

شناسه خبر : 78960

1398/04/13

تعداد بازدید : 76

طرح قضیه حقوق بشر از طرف امریکا کذب است
مسئول بسیج طلاب استان یزد طرح حقوق بشر از طرف آمریکا را کذب خواند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، حجت الاسلام والمسلمین قره چاهی همزمان با هفته استکبار ستیزی در جمع طلاب مدرسه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) اشکذر، با بیان قسمتی از سخنان رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) پیرامون حقوق بشر امریکایی گفت: طرح قضیه حقوق بشر از طرف امریکا کذب است زیرا آنها به حقوق بشر اعتقاد ندارند زیرا اگر به حقوق بشر معتقد بودند بعد از این همه سال فشار اسرائیل به مردم فلسطین حداقل به زبان فعالیت‌های آنها را محکوم و خودشان را متولی حقوق بشر در دنیال معرفی می کردند و به این بهانه خود را وارد کشورهای مختلف می‌کنند تا قدرت کشور را تغییر دهند و در دست بگیرند.

مسئول بسیج طلاب یزد با اشاره به لزوم شناخت دشمن افزود: دشمن خود را برای ما بزک کرده است و از هفتم تا دوازدهم تیر چندین ترور و جنایت که منشأ آن امریکاست در کشور ما انجام شده است.

وی با بیان اینکه امروز ملت ایران باید هوشیار باشد، افزود: حمایت از فتنه گران در سال 88 از جمله حمایت‌های حقوق بشری امریکاست و دشمن امروز نیز در صدد ضربه به ملت ایران است و نقض عهد در برجام و قضایای پیرامون آن نمونه بارزی از دشمنی امریکاست.

وی در پایان به فرازی از وصیت نامه طلبه شهید عبداللهی اشاره کرد و افزود: امام خمینی(رحمه الله علیه) فرمودند که« این وصیت نامه‌هایی که این عزیزان می‌نویسند مطالعه کنید؛ پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند، یک روز هم یکی از این وصیت نامه‌ها را بگیرید و مطالعه کنید و تفکر کنید».

وی ادامه داد: شهید عبد اللهی بعد 37 سال پیکرشان بازگشته و همین امر بهانه‌ای برای باز خوانی وصیت نامه این شهید شده است و توصیه به طلبه شدن و یادگیری علم، مطالعه کتابهای غیر درسی و قرائت قرآن و خواندن معنای قرآن و نهج البلاغه از توصیه‌های این شهید است.

حجت الاسلام والمسلمین قره چاهی، از نمایشگاه عکس و کتاب استکبار ستیزی که در مدرسه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) برپا بود، بازدید کرد.