کارشناس سیاسی:

صبر و استقامت از رموز موفقیت در برابر جبهه باطل است

شناسه خبر : 78910

1398/04/12

تعداد بازدید : 75

صبر و استقامت از رموز موفقیت در برابر جبهه باطل است
آقای زارع، کارشناس سیاسی صبر و استقامت را از رموز موفقیت در برابر جبهه باطل دانست.

 به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، آقای زارع در جمع طلاب بسیجی مدرسه علمیه معصومیه(سلام الله علیها) یزد، با یادآوری آیات قرآنی در زمینه توصیه خداوند به استکبار ستیزی گفت: وعده خداوند در زمینه پیروزی حق علیه باطل تحقق می یابد و بارها آن را در برهه های تاریخی انقلاب اسلامی مشاهده کرده ایم.

هادی سیاسی، رمز پیروزی جبهه حق علیه باطل را توکل به خداوند متعال دانست و تصریح کرد: در بسیاری از حوادث و عملیات های هشت سال دفاع مقدس رزمندگان ما با توسل به ائمه معصومین(علیهم السلام) به پیروزی دست یافتند و هنوز هم یکی از رموز موفقیت ما توسل به ائمه(علیهم السلام) و توکل به خداوند است.

آقای زارع، یکی از مصادیق لطف الهی به جمهوری اسلامی را شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس عنوان کرد و افزود: آمریکا همچنان در برابر ایرانیان شکست خورده است و انهدام پهباد آمریکایی در آب های خلیج فارس یکبار دیگر حقانیت جمهوری اسلامی را اثبات کرد.

وی به برخی از توطئه های آمریکا و سران استکبار در ایران از جمله حادثه هفتم تیر اشاره کرد و افزود: با توجه به جبهه حق و افراد پیروی هر جبهه به شناخت درست و بصیرت دست می یابیم و می‌توانیم در راه حق قرار گرفته و تأثیر گذار باشیم.

کارشناس سیاسی تأکید کرد: در جریان کربلا و عاشورا شاید به ظاهر پیروان جبهه حق به شهادت رسیدند؛ ولی شهادت آنان یک پیروزی بزرگ برای اسلام بود به طوری که بعد از عاشورا ماهیت دشمنان اسلام برای مردم آشکار شد و سیل عظیم زائران اربعین حسینی یکی از مصادیق جبهه حق است.

وی ادامه داد: انسان هر چه در راه حق تلاش کند نتایج آن قطعی است و در سالیان بعد به ثمر می نشیند.

آقای زارع خاطر نشان کرد: آمریکا به عنوان یکی از مصادیق جبهه باطل با وعده های دروغین پیش می آید و همیشه امام خمینی(رحمه الله علیه) و امام خامنه ای(مدظله العالی) در مورد وعده های دروغین آمریکا به مردم و مسئولان هشدار داده اند  و صبر و استقامت را یکی از رموز موفقیت در برابر جبهه باطل می دانند.