فعالیت بیش از ۴۰۰ طلبه لرستانی در فضای مجازی

شناسه خبر : 78714

1398/04/05

تعداد بازدید : 99

 فعالیت بیش از ۴۰۰ طلبه لرستانی در فضای مجازی
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان از فعالیت طلاب در فضای مجازی خبر داد و گفت: بیش از ۴۰۰ طلبه در محور‌های مختلف به ویژه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب فعالیت دارند.

به گزارش خبرگزاری کوثر، خانم سمیه عزیزی در گفت و گویی بیان داشت: بیش از 400 نفر از طلاب مدارس علمیه خواهران لرستان در فضای مجازی فعالیت دارند.

وی افزود: محور فعالیت طلاب در فضای مجازی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و دست نوشته های طلبه ها پیرامون مباحث گام دوم در فضای مجازی است.

عزیزی بارگذاری متن بیانیه در کانال پژوهشی مدارس علمیه و در کانال مدارس و بارگذاری پی دی اف مبانی قرآنی بیانیه استاد محسن قرائتی در کانال مدارس علمیه را از دیگر فعالیت خواهران طلبه عنوان کرد.

وی یادآور شد: دو نمایشگاه 10 و 20 روزه با موضوعات سرفصل های بیانات رهبری و خلاصه ای از دستاوردهای انقلاب و برگزاری پنج مسابقه خوانش بیانیه در قالب مقاله و بازخوانی متن بیانیه با شرکت بیش از 50 نفر از جمله فعالیت های طلاب است.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان اظهار داشت: 12 نشست تخصصی کرسی و تریبون آزاد با موضوعات نقش حوزه های علمیه در تحقق اهداف گام دوم انقلاب و نقش زن در بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شده است.

وی ادامه داد: تبیین محور ششم و چهارم بیانیه گام دوم انقلاب و راهکارهای تخصصی اجرای گام دوم انقلاب اسلامی، تبیین بیانیه باعنوان اقتصاد در بیانیه، سبک زندگی اسلامی و ایرانی از مهم ترین محورهای بیانیه امام خامنه ای و ترویج زندگی دینی، دشمن شناسی و نقش پیشبرد آن در اهداف انقلاب اسلامی و هم اندیشی طلاب خواهر و برادر پیرامون گام دوم انقلاب از دیگر محورهای این نشست های تخصصی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، در بیانیه ای مهم و راهبردی با عنوان گام دوم انقلاب اسلامی، به تبیین ویژگی های مسیر پر افتخار و برکات خیره کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران به جایگاه شایسته ملت و تمدن بزرگ اسلامی پرداختند.

عزیزی بیان داشت: با توجه به رسالت عظیم و جایگاه دینی حوزه های علمیه خواهران در جامعه، جهت افزایش سطح بصیرت سیاسی و اجتماعی آحاد جامعه و در زمینه راهبری مسائل و تحولات اجتماعی و سیاسی، مدارس علمیه خواهران استان لرستان در قالب پویش سراسری بانوان طلبه به برگزاری اقدامت فوق پرداختند.