مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) ساری:

شرکت کنندگان در جشن تولد ملکه انگلیس خون شهدا را پایمال کردند

شناسه خبر : 78478

1398/03/29

تعداد بازدید : 75

 شرکت کنندگان در جشن تولد ملکه انگلیس خون شهدا را پایمال کردند
مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) ساری گفت: متاسفانه برخی سیاسیون و روشنفکر نماها فرش قرمز برای دلخوشی استعمارگران و استثمارگران پهن کرده و وقیحانه به این ملت مظلوم، دهن کجی و بی ادبی کرده و با شرکت در جشن تولد ملکه انگلیس، خون شهدا را لگدمال و به مدم انقلابی نیشخند زدند.

به گزارش خبرگزاری کوثر، زهرا سادات پیشنمازی، در نشست با طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری ضمن محکومیت برگزاری مراسم جشن تولد ملکه انگلیس در تهران و حضور برخی سیاسیون در این برنامه، بیان کرد: انقلاب ما نهضت کمونیستی و لیبرالیستی نبوده است، بلکه در تمامیت کشور، مردم با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به پیروزی رسیدند.

وی با اشاره به این که مردم به عنوان ستون و قوام نظام اسلامی، با برگزاری این مراسمات هنجار شکن در جامعه سرخورده می شوندف افزود: برای حفظ و پایداری آرمان های جمهوری اسلامی، هزاران شهید، جانبازان، ایثارگران داده ایم و پیامدهای جنگ 8 ساله علیه ملت ما، در تاریخ انقلاب ثبت شده و هنوز یادگاران دفاع مقدس در کشور حضور دارند.

مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس در ادامه اظهار کرد: متاسفانه برخی سیاسیون و روشنفکر نماها فرش قرمز برای دلخوشی استعمارگران و استثمارگران پهن کرده و وقیحانه به این ملت مظلوم، دهن کجی و بی ادبی کرده و با شرکت در جشن تولد ملکه انگلیس، خون شهدا را لگدمال و به مردم انقلابی نیشخند زدند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران این هنجار شکنی ها را هرگز فراموش نخواهد کرد، ابراز داشت: مدارس علمیه خواهران ساری این حضور منافقانه را محکوم کرده و از مسئولین ذی ربط تقاضای پیگیری دارد.