مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در دیدار با مدیرکل ارشاد اصفهان:

همکاری با اداره‌کل ارشاد اسلامی، ظرفیت بزرگی برای تقویت فرهنگ دینی جامعه است

شناسه خبر : 78470

1398/03/28

تعداد بازدید : 75

همکاری با اداره‌کل ارشاد اسلامی، ظرفیت بزرگی برای تقویت فرهنگ دینی جامعه است
مدیر حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان همکاری با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان را ظرفیت بزرگی برای تقویت فرهنگ دینی و علمی جامعه عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا بهرامی در دیدار با مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان که در مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان برگزار شد بیان کرد: ظرفیت‌های بسیار خوبی برای همکاری میان دو مجموعه حوزه علمیه خواهران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان وجود دارد که می‌توان از این ظرفیت‌ها برای تقویت فرهنگ دینی و علمی جامعه بهره برد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان افزود: حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در سطوح دو، سه و چهار به تربیت خواهران طلبه می‌پردازد و حافظان قرآن فعالی نیز در این مجموعه فعالیت دارند، همچنین تألیفات توسط این نهاد به بازار نشر راه یافته است.
در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری اظهار کرد: این جلسات و دیدارها می‌تواند سبب هم‌افزایی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی مناسب در سطح استان اصفهان باشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تأکید بر لزوم تعامل میان دستگاه‌های فرهنگی به‌منظور پرهیز از موازی کاری گفت: رشد اخلاق و اعتقادات در سطح جامعه از اهداف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و ما تلاش داریم برنامه‌های فرهنگی هنری خود را در راستای اهداف کلی این وزارتخانه انجام دهیم.
وی به گستردگی مسئولیت و وظایف ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، حوزه قرآن و عترت، هنر، رسانه، کتاب و نشر و غیره، زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به تبع آن ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‌ها است و در این مجموعه تمام تلاش‌ها به منظور بهبود عملکرد حوزه فرهنگ و هنر انجام می‌شود.