مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری:

با شرکت کنندگان در جشن تولد ملکه انگليس برخورد شود

شناسه خبر : 78436

1398/03/27

تعداد بازدید : 141

 با شرکت کنندگان در جشن تولد ملکه انگليس برخورد شود
مدیر مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها) ساری گفت: باید با شرکت کنندگان در جشن تولد ملکه انگليس برخورد و از تکرار این اقدامات به طور قاطع جلوگیری شود.

به گزارش خبرگزاري کوثر از مازندران؛ خانم فاطمه طالب زاده ضمن محکوميت برگزار کنندگان  جشن تولد ملکه انگليس بیان کرد: با توجه به این که انقلاب اسلامی ایران با مجاهدت علمای دین و اهداء هزاران شهید و جانباز و غیره به ثمر رسیده و داعیه دار دین و ارزشهای اسلامی در جهان است؛ لذا باید با برگزار کنندگان این مراسم و شرکت کنندگان آن برخورد و از تکرار این اقدامات به طور قاطع جلوگیری شود.
 وی افزود: ريشه‌هاي شوم اين شجره خبيثه بايد از بنيان کنده شده و با تمامي مزدوران و عوامل انگليس که رهبر معظم انقلاب آن را دولت نحس و نجس ناميده اند، برخورد قضايي و امنيتي شود.
وي تصریح کرد: اگر ملتها از جنايات بي شمار انگليسي ها در جهان نا آگاهند؛ ناشي از اعمال نفوذ عوامل پست آنها در نهادهاي فرهنگي و آموزشي است که بر اين جنايات سرپوش گذاشته اند؛ اگر برخی دولتها، نگاه خود را از تاريخ پر از خيانت انگلستان برداشته اند، ناشي از اقتدار اين دولت خبيث نیست؛ بلکه ناشي از ضعف روحي و فکري سياستمدارانشان است.
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) ساری در پایان خاطر نشان کرد: ملت شهيد پرور ايران به خصوص حوزه علميه خواهران زير بار اين حقارت نرفته و با روحيه انقلابي با آن مقابله کرده و از مسئولين به خصوص وزارت امور خارجه  تقاضاي پيگيري دارد