مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) ساری:

شرکت کنندگان در جشن تولد ملکه انگلیس خون شهدا را پایمال کردند

شناسه خبر : 78432

1398/03/27

تعداد بازدید : 135

شرکت کنندگان در جشن تولد ملکه انگلیس خون شهدا را پایمال کردند
مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(سلام الله علیها) ساری گفت: متاسفانه برخی سیاسیون و روشنفکر نماها، فرش قرمز برای دلخوشی استعمارگران و استثمارگران پهن کرده و با شرکت در جشن تولد ملکه انگلیس، خون شهدا را لگدمال کردند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از مازندران، خانم پیشنمازی، در نشست با طلاب مدرسه علمیه حضرت نرجس(سلام الله علیها) ساری ضمن محکومیت برگزاری مراسم جشن تولد ملکه انگلیس در تهران و حضور برخی سیاسیون در این برنامه، بیان کرد: انقلاب ما نهضت کمونیستی و لیبرالیستی نبوده است، بلکه در تمامیت کشور، مردم با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به پیروزی رسیدند.
وی با اشاره به این که مردم به عنوان ستون و قوام نظام اسلامی، با برگزاری این مراسمات هنجار شکن در جامعه سرخورده می شوند، افزود: برای حفظ و پایداری آرمان های جمهوری اسلامی، هزاران شهید، جانبازان، ایثارگران داده ایم و پیامدهای جنگ 8 ساله علیه ملت ما، در تاریخ انقلاب ثبت شده و هنوز یادگاران دفاع مقدس در کشور حضور دارند.
مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس در ادامه اظهار کرد: متاسفانه برخی سیاسیون و روشنفکر نماها فرش قرمز برای دلخوشی استعمارگران و استثمارگران پهن کرده و وقیحانه به این ملت مظلوم، دهن کجی و بی ادبی کرده و با شرکت در جشن تولد ملکه انگلیس، خون شهدا را لگدمال و به مردم انقلابی نیشخند زدند.
وی در پایان با تاکید بر اینکه ملت ایران این هنجار شکنی ها را هرگز فراموش نخواهد کرد، گفت: مدارس علمیه خواهران ساری این حضور منافقانه را محکوم کرده و از مسئولین ذی ربط تقاضای پیگیری دارد.