دومین جلسه کارگروه عفاف و حجاب استان قم برگزار شد

شناسه خبر : 78387

1398/03/26

تعداد بازدید : 172

دومین جلسه کارگروه عفاف و حجاب استان قم برگزار شد
دومین جلسه کارگروه عفاف و حجاب استان قم در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر، دومین جلسه کارگروه عفاف و حجاب استان قم عصر امروز در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد.
در این مراسم خانم مرضیه ابراهیم‌آبادی بیان کرد: نگاه کشور در زمینه عفاف و حجاب به قم است، دشمن برای ضربه زدن به مسئله عفاف و حجاب به‌ویژه در قم برنامه‌ریزی عمیقی کرده است، ما نیز باید تمام تلاش خود را برای دفاع از عفاف و حجاب به کار گیریم.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه علی بن ابی‌طالب(ع) با اشاره به اینکه ۲۱ تیرماه سالروز کشتار جمعی شهدای مسجد گوهرشاد و روز عفاف و حجاب است تصریح کرد: یادواره شهدای گوهرشاد گام مهمی برای نشان دادن اهمیت مسئله عفاف و حجاب و انتقال این مسئله به نسل جوان است.
 در ادامه خانم جلالی با اشاره به برگزاری تجمع بانوان در هفته عفاف و حجاب گفت: هدف از تجمع در حمایت از عفاف و حجاب مورد عتاب و خطاب قرار دادن دختران و بانوان ما نیست، بلکه هدف ما از این برنامه مورد عتاب قرار گرفتن مسئولین و کسانی است که می‌توانستند در این عرصه کاری انجام دهند اما کم‌کاری کردند.
سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران عنوان کرد: وضعیت بودجه در کل کشور مناسب نیست اما اینجا قم شهر کریمه‌ اهل‌‌بیت(س) بوده و به همین مناسبت باید پیوند سنگینی میان دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب بزنیم و مراسمی در شأن این بانوی بزرگوار برگزار کنیم.