معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) بندرترکمن:

اعتکاف علمی در مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن برگزار شد

شناسه خبر : 78285

1398/03/26

تعداد بازدید : 102

اعتکاف علمی در مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) بندرترکمن برگزار شد
معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن گفت: طرح اعتکاف علمی در راستای کیفیت بخشی آموزشی و استفاده بهینه طلاب از زمان، به مدت سه روز در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن انجام شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، خانم قانعی زارع بیان کرد: طرح اعتکاف علمی طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) بندرترکمن به مدت سه روز از ساعت هفت و 30 دقیقه الی 19 و بیست دقیقه به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: طرح اعتکاف علمی به مناسبت فرا رسیدن امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ویژه طلاب سطح 2 برنامه ریزی و برگزار شد تا طلاب با آمادگی بیشتری برای آزمون حضور یابند.

معاون آموزش این مدرسه تصریح کرد: ایجاد فضایی آرام، استفاده از تجربیات یکدیگر، مرور دروس متمرکز و رفع اشکال آن با حضور اساتید مربوطه، از ویژگی های این طرح است.

قانعی زارع اذعان کرد: در راستای تحول طرح، سومین روز از اعتکاف علمی، در امامزاده یوسف بهشهر برگزار شد و طلاب از فضای معنوی امامزاده برخوردار شدند.

وی خاطرنشان کرد: طلاب با مباحثه و مطالعه، بهترین استفاده را از زمان برده و اکثر دروس متمرکز را به رفع اشکال پرداختند و از روند اجرایی این طرح راضی بودند.