نماینده مجمع طلاب کازرون و نورآباد ممسنی در گفت‌وگو با کوثرنیوز:

امام جمعه شهید کازرون نسبت به معیشت طلاب خواهر و برادر دغدغه‌مند بود

شناسه خبر : 78221

1398/03/21

تعداد بازدید : 297

امام جمعه شهید کازرون نسبت به معیشت طلاب خواهر و برادر دغدغه‌مند بود
نماینده مجمع طلاب کازرون و نورآباد ممسنی گفت: یکی از مسائل مهمی که امام جمعه شهید کازرون نسبت به آن توجه ویژه‌ای داشت اما کمتر به آن اشاره شده است، عنایت ویژه ایشان نسبت به طلاب نیازمند خواهر و برادر بود، حجت‌الاسلام والمسلمین خرسند نسبت به معیشت طلاب خواهر و برادر دغدغه‌مند بودند.

سجاد شریفی‌ اصل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کوثر، بیان کرد: از ویژگی‌های شاخص و مهم حجت‌الاسلام والمسلمین محمد خرسند روحیه جهادی ایشان بود، ایشان در زمانی که در قم حضور داشتند و پس از آن در زمانی که به‌عنوان امام جمعه کازرون انتخاب شدند برای خدمت به مردم روحیه‌ای کاملاً جهادی داشتند و این مطلب در سخنان مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و دیگران به‌وضوح مشاهده می‌شود.
نماینده مجمع طلاب کازرون و نورآباد ممسنی افزود: نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که امام جمعه شهید شهر کازرون نسبت به برگزاری محافل معنوی و به‌ویژه ایام عزای اهل‌بیت(ع) اهتمام ویژه‌ای داشتند و در این ایام در خطبه‌های نماز جمعه نیز اقامه عزا کرده، ذکر مصیبت خوانده و خود نیز بسیار اشک می‌ریختند.
وی با بیان اینکه امام جمعه شهید کازرون همواره معین و یاور فقرا بود تصریح کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین خرسند نسبت به برگزاری ایام فاطمیه نیز توجه خاصی داشته و می‌توان گفت که ایشان طلایه‌دار ایام فاطمیه در شهر کازرون بودند.
نماینده مجمع طلاب کازرون و نورآباد ممسنی تشریح کرد: یکی از مسائل مهمی که امام جمعه شهید کازرون نسبت به آن توجه ویژه‌ای داشت اما کمتر به آن اشاره شده است، عنایت ویژه ایشان نسبت به طلاب نیازمند خواهر و برادر بود، حجت‌الاسلام والمسلمین خرسند نسبت به معیشت طلاب خواهر و برادر دغدغه‌مند بودند.