معاون حوزه های علمیه خواهران کشور:

طلاب نقش مهمی در تربیت نسل دهه چهارمی ها دارند

شناسه خبر : 78193

1398/03/22

تعداد بازدید : 110

طلاب نقش مهمی در تربیت نسل دهه چهارمی ها دارند
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: یکی از وظایف اصلی طلاب در حوزه ها این است که نسل دهه چهارمی ها و انقلاب ندیده ها را برای دفاع از ارزشهای اسلامی پرورش دهند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کردستان، خانم ظهیری در نشست صمیمی با مدیران و معاونان فرهنگی مدارس علمیه که در مدرسه علمیه ریحانه النبی(سلام الله علیها) سنندج برگزار شد، اظهار داشت: زن ایرانی ما همان زنی است که از بحرانها نمی ترسد و از حادثه جا خالی نمی کند.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران کشور ادامه داد: در طول دوران انقلاب و جنگ همه به خوبی دیدند وبه یاد دارند که قومیت ها چگونه رنگ باختند وهمه برای حفظ اصالت ایرانی بودن خود و دفاع از خاک و ناموس خود وارد عرصه جنگ شدند.

وی به نقش مهم بانوان طلبه در خانه و تربیت نسل جدید اشاره کرد و گفت:  یکی از وظایف اصلی ما در حوزه ها این است که  نسل دهه چهارمی ها و  انقلاب ندیده ها را برای دفاع از ارزشهای اسلامی بپرورانیم.

وی نقش مدیران ومعاونان فرهنگی در مدارس علمیه را مهم دانست و تاکید کرد: مدیران و معاونان فرهنگی میتوانند با تقویت و توانمند سازی مبلغان به فنون تبلیغ و برگزاری دوره های متناسب با نیاز جامعه، از آسیبهای اجتماعی زیادی پیشگیری کنند.

گفتنی است در این جلسه مدیران مدارس علمیه گزارشی از فعالیتهای فرهنگی خود ارائه کردند.