معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور:

وارد جنگ جهانی نرم به عنوان بزرگترین میدان جهاد شده ایم

شناسه خبر : 78181

1398/03/21

تعداد بازدید : 139

وارد جنگ جهانی نرم به عنوان بزرگترین میدان جهاد شده ایم
معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه وارد بزرگ ترین میدان جهاد یعنی میدان جنگ جهانی نرم شده ایم، افزود باید با پروژه ای که خصلت انسان ها را حیوانی می کند، بجنگیم.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، خانم حکیمیان در جمع طلاب مدرسه علمیه حضرت زینب(سلام الله علیها)یزد، با اشاره به اینکه مدت زمان عمر، نعمت عزیزی است که یک بار به انسان داده می شود، گفت: اگر عمیق باور کنیم می بینیم که عمر فرصتی است که یک بار به ما می دهند و نباید آن را بیهوده صرف کنیم.

وی با بیان اینکه شادی به میزان رضایت از زندگی بستگی دارد، ادامه داد: شادمانی به معنای میزان رضایت از زندگی است و ما باید به مردم یاد بدهیم که چگونه از زندگی خود راضی باشند.

خانم حکیمیان اظهار داشت: حضرت زهرا(سلام الله علیها) فرد خوشبختی بودند اما با سختی زندگی می کردند پس تن پروری به معنای خوشبختی نیست بلکه باید با سخت کوشی از زندگی راضی بود.

وی به سخنان یکی از بزرگان اشاره کرد و گفت: یکی از علما در مورد سعادت دنیا و آخرت توصیه می کردند که هر طلوعی دیدی مطمئن نباش غروب آن را هم می بینی و اگر این حرف را باور کنیم دچار رقابت های سخیف نمی شویم.

معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور، طلاب را به توجه به سیره پیامبر اکرم(صلی الله علیه وآله) دعوت کرد و اظهار داشت: شما باید پیغمبران محله و اقوام خود باشید و پیغمبر گونه رفتار کنید، سیره نبی اکرم(صلی الله علیه و آله) این بود که قبل از ذهن ها دل ها را به سوی خدا دعوت می کردند که شما نیز برای این کار نباید از شیطان شکست بخورید چون شیطان دلبری می کند تا بشر با او همراه شود، ما نیز برای تبلیغ موثر باید دلها را جذب کنیم.

وی در ادامه به پروتکل های یهود اشاره کرد و افزود: دویست سال قبل هفت شیطان پرست یهود نما 24 بند پروتکل یهود را نوشتند که ترویج ربا، مصرف مواد مخدر، بی بندو باری و شراب خواری از بندهای آن است و این پروتکل می خواهد همه انسان های غیر یهود را به حیوان تبدیل تا بتواند از آن ها بهره برداری کند.

خانم حکیمیان خطاب به طلاب گفت: شما وارد جنگ جهانی نرم شده اید و باید با این پروژه بجنگید و نگذارید مردم از مدار انسانیت خارج شوند و این امر نیز با استقلال و سلامت جسم، روان و اخلاق به دست می آید و ابزار شما برای پیروزی و موفقیت در این مسئولیت مهم علم و قلب آسمانی و اخلاص است.