مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان خبر داد:

تحصیل یک هزار و ۴۰۰ بانوی طلبه در لرستان/ پذیرش طلاب جدید از ۲۳ تیر

شناسه خبر : 77788

1398/03/11

تعداد بازدید : 179

تحصیل یک هزار و ۴۰۰ بانوی طلبه در لرستان/ پذیرش طلاب جدید از ۲۳ تیر
مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: هم اکنون یک هزارو ۴۰۰ طلبه در ۱۳ مدرسه علمیه خواهران این استان به تحصیل و فراگیری علوم حوزوی مشغول هستند .

حجت الاسلام سید علی موسوی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه پذیرش جدید حوزه های علمیه خواهران از 23 تیرماه همزمان با سراسر کشور در استان لرستان نیز آغاز خواهد شد، گفت: علاقمندان می توانند برای ثبت نام  به پایگاه اینترنتی  http://whc.ir  و مدارس علمیه خواهران مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام تا 21 مرداد ماه اعلام شده است، خاطر نشان کرد: در این مدت نیز اطلاع رسانی ها و تبلیغات رسانه ای و میدانی لازم برای ثبت نام علاقمندان صورت خواهد گرفت.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان با اشاره به اینکه هم اکنون قریب به یک هزارو 400 طلبه در 13 مدارس علمیه این استان مشغول فراگیری علوم حوزه هستند، گفت: با پذیرش طلاب در سال تحصیلی جدید تعداد طلاب نیز افزایش خواهد یافت .

حجت الاسلام موسوی در پایان با اشاره به اینکه تلاش می شود افراد علاقمند ،مستعد ،مومن و انقلابی جذب حوزه های علمیه شوند گفت:امید می رود با جذب طلاب مومن و انقلابی شاهد پویایی و نشاط علمی و تبلیغ موثر و کارآمد  در جامعه باشیم .