مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس در پی به قتل رسیدن امام جمعه شهر کازرون بیانیه ای صادر کرد

شناسه خبر : 77707

1398/03/09

تعداد بازدید : 150

مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس در پی به قتل رسیدن امام جمعه شهر کازرون بیانیه ای صادر کرد
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس در پی به قتل رسیدن امام جمعه کازرون و موسس مدرسه الزهرا(سلام الله علیها ) این شهرستان بیانیه ای صادر کرد.

 به گزارش خبر گزاری کوثر از استان فارس، مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس در پی به قتل رسیدن امام جمعه شهرستان کازرون بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«الذین ءامنوا و هاجروا و جاهدوا فی‌ سبیل‌الله باموالهم و انفسهم اعظم درجة عندالله و اولئک هم الفائزون»توبه /آیه 20

سراسر تاریخ پر افتخار مکتب حقه تشیع، از شهادت طلبی ، ایستادگی و مجاهدت جامعه روحانیت در راه اعتلای این مکتب و زنده نگاه داشتن شجره طیبه اسلام درخشان است و  هر زمان که خطری متوجه اسلام و مسلمین در اقصی نقاط عالم شده است روحانیت با قوت و قدرت تمام به دفاع از کیان دین و عزت مسلمین خطر پذیر بوده و در این مسیر شهدای گرانقدری را تقدیم کرده است .

بار دیگر باخبر شدیم که دست دشمنان این انقلاب ، به خون سربازی خدوم و پیرو ولایت و از جان فدایان نظام مقدس جمهوری اسلامی که در زمان 8 سال دفاع مقدس نیز به درجه جانبازی نیز نائل گشته بودند،  برادر ارزشمند جانباز شهید، جناب حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد خرسند امام جمعه محترم شهرستان کازرون آلوده گشته است.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان فارس این ضایعه بزرگ را به محضر حضرت بقیه الله لاعظم(ارواحناه له الفداء ) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(دامت افاضاته )،  مراجع تقلید، جامعه روحانیت استان فارس و شهرستان کازرون و خانواده مکرم ایشان تسلیت عرض کرده و علو درجات رابرای این شهید بزرگوار از خداوند بزرگ مسئلت می کند.

لازم است مراجع ذیربط و دستگاههای نظارتی هرچه سریعتر نسبت به کنترل وهدایت این گونه اعمال، اقدام لازم را انجام دهند تا دگر بار شاهد چنین اتفاقات تاسف باری نباشیم.